• https://www.facebook.com/kombiservisarizabkim/
  • twitter.com/kombiservisi52

                 WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

     

HEMEN ARA  4445415

Ariston Servisi

KOMBİ SERVİS HİZMETİNİ MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİNE SAHİP UZMAN PERSONELLERİMİZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİR.
15 Yılı Aşkın Kurumsal Firmamızda Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Garantisi Sunulmaktadır
1.TANITIM BİLGİLENDİRME;
1.1 Doğalgaz Kontrolü:
Arıston kombinizin modeli ne olursa olsun doğalgaz olmadan çalışmaz ve bu yüzden Arıston kombiniz arızaya geçer ve ekranda mutlaka arıza kodu yer alır. Bu gibi durumlarda en başta dairenizde gaz olduğundan emin olmalısınız. Daireniz de gaz var ise de Arıston kombinize gaz gelip gelmediğini kontrol ediniz. Genelde gaz kesmesinden kaynaklı kombiniz güvenlik amaçlı kendisisini otomatik pasif duruma çevirir ve Arıston kombinizin ekranında arıza kodunu yazar.
1.2.Basınç Kontrolü:
Arıston kombinizin modeli ne olursa olsun düşük veya yüksek basınç durumunda Arıston kombiniz otomatik arızaya geçer ve kombiniz güvenlik amaçlı kendisini pasife geçirir. Arıston kombiniz basınç göstergesini kontrol ediniz ve Gösterge eğer 1 barın altında ise doldurma musluğu ile su basmanız gerekir. Gösterge 2,5 veya 3 barın üstüne çıkmışsa bu durumda yüksek basıncı düşürmeniz gerekir.Bu işlemi de Arıston kombinize en yakında duran kaloriferin havasını alarak yapabilirsiniz.
1.3.Resetleme:
Arıston kombi bazı sebeplerden dolayı güvenlik amaçlı kendisini pasife alır ve Arıston kombinizde bulunan reset düğmesine basarak cihazı resetleyebilirsiniz.
2.Arıston Kombi Bakımı ;
-Güvenlik sistem kontrolü
-Kalorifer tesisat kontrolü
-Sıcak su verim kontrolü
-Gaz Ayarı
-Fan Temizliği /Petek Hava Kontrolleri vb İşlemler İçin Hizmet Sağlanmaktadır.
-Ateşleme elektrotlarının temizliği
-Kombi içi ve dışı genel temizliği