Fraud Blocker
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100011305789508&notif_id=1707819495606830&notif_t=pymk_email&ref=notif
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05320120092
  • twitter.com/kombiservisi52
  • https://www.instagram.com/istanbulkombiservisim/

PAZAR GÜNÜ SERVİS HİZMETİ VERİLİR

 

Telefon İle Hemen Ara

Zeytinburnu Falke Servisi

    Zeytinburnu Falke Servisi 444 54 15

   Zeytinburnu Falke Servisi olarak Zeytinburnu bulunan firmamız eğitimli ve deneyimli teknik personelimiz ile  montaj arıza ve bakımlarda 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.
FALKE Servisi Olarak, İstanbul Avrupa Yakası FALKE Servis Hizmeti Vermekteyiz. Uzman Kadrosu İle Kaliteli, Hızlı Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Uzun Yıllardır Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Tüm FALKE Marka Klima, Kombi, Beyazeşya Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Haftanın 7 Günü Kesintisiz Olarak Hizmet Vermektedir.

FALKE Servisi Olarak Kuruluşumuzdan Bu Güne Birçok İlke İmza Atmayı Başardık. FALKE Özel Servisliğinde Siz Değerli Mişterilerimizin Sürekli Yaşadığı Servis Çağrıyoruz Ama Gelmiyorlar Sıkıntısınıda Ortadan Tamamiyle Kaldırmış Bulunmaktayız. Sizlerden Aldığımız Öz Güven Sayesinde Daha Bir Çok İlke İmza Atmayı Arzuluyoruz. İsmimiz Garantiniz Olsun.

Kuruluşumuzdan Bu Yana Siz Değerli Müşterilerimize FALKE Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Sizlerden Aldığımız Güven Sayesinde Servis Yelpazemizi Genişleterek Her Geçen Gün Bir Adım Daha İleri Gitmekteyiz. Her Geçen Gün Kendimizi Yenilemekten Bıkmadan Sektörümüzde En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz. FALKE Servisi Olarak Bize Duyduğunuz Güven İçin Sizlere Sonsuz Teşekkür Ediyoruz.

FALKE Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil FALKE Servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çözüm Merkezi’ne telefondan ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz. Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. FALKE Servisi Karşılaştığınız teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. Servis organizasyon bölümü ; Servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar

FALKE Markalı Ürünlerinizin Standart Garantisi Bildiğiniz Gibi 3 Yıldır. Bu Süreyi Belli Bir Ücret Karşılığında 5-6 Veya 7 Yıla Uzatabilirsiniz. Beyaz Eşyalarınızın Bakımı Temizliği Ve Dış Etkenlerden Korunması İçin Firmamız Tarafından Geliştirilen Profesyonel Ürünler Teknik Servisimizde Tüketicilerimize Sunulmaktadır. Beyaz Eşyalarınızı Daha Verimli Ve Uzun Ömürlü Kullanmak İçin Teknik Servisimizden Servis Talep Edebilir. Teknisyen Arkadaşlardan Yardım İstiyebilirsiniz. Bu Yazıda Adı Geçen Merka Ve Logolar İlgili Firmaya Aittir. Çağrı Teknik Servis Olarak FALKE Markasının Özel Servislik Hizmetini Vermekteyiz.

FALKE Marka Ürünlerde Genelde Ortaya Çıkan Problemler Şunlardır.

FALKE Klima Soğutmuyor, FALKE klima Montaj Servisi, FALKE Klima Bakım Servisi, FALKE Kombi Bakım Servisi, FALKE Kombi Sıcak Su Gelmiyor. FALKE Kombi Çalışmıyor, Kombi Petekler Isınmıyor,

Sizlerinde Evlerinizde Kullandığınız FALKE Marka Klima, Kombi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Gibi Beyazeşyalarınızda Buna Benzer Sorunlarla Karşılaşıyorsanız Bizleri Arayıp Arıza Kaydı Yaptırabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAKLARIMIZDIR

FALKE servisi müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

TECRÜBELİYİZ

Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber FALKE servisinde uzun yıllar tecrübe kazanmış çekirdek bir kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

YENİLİKÇİYİZ

Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş, bizim için ayrı bir heyFALKEn ve değerdir.

KONUMUZDA UZMANIZ

FALKE servisi ile ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır, kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İŞİMİZİ YAPMAK BİR ZEVKTİR

İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. servisimiz markalardan bağımsız özel servistir Arızalar huzurunuzu kaçırmasın, Bir telefonla servisimiz yanınızda.

zeytinburnu falke servis,zeytinburnu falke servisi,zeytinburnu falke servisleri,zeytinburnu falke kombi servis,zeytinburnu falke kombi servisi,zeytinburnu falke kombi servisleri,zeytinburnu falke kombi tamir servisi,zeytinburnu falke kombi bakım servisi,zeytinburnu falke kombi su aktıyor,zeytinburnu falke kombi çalışmıyor,zeytinburnu falke kombi su eksiltiyor,zeytinburnu falke kombi ses yapıyor,zeytinburnu falke kombi su damlatıyor,zeytinburnu falke kombi arızaya geçiyor,zeytinburnu falke kombi sıcak su vermiyor,zeytinburnu falke kombi suyu ısıtmıyor,zeytinburnu falke kombi petekler çalışmıyor,zeytinburnu falke kombi gürültü yapıyor,zeytinburnu falke klima servis,zeytinburnu falke klima servisi,zeytinburnu falke klima servisleri,zeytinburnu falke klima su akıtıyor,zeytinburnu falke klima soğutmuyor,zeytinburnu falke klima ısıtmıyor,zeytinburnu falke klima tamir servisi,zeytinburnu falke klima bakım servisi,zeytinburnu falke klima montaj servisi,zeytinburnu falke kazan servisi,zeytinburnu falke brülör servisi,zeytinburnu falke hidrofor servisi,zeytinburnu falke şofben servisi,zeytinburnu falke termosifon servisi,zeytinburnu falke çağrı merkezi,zeytinburnu falke teknik servis,zeytinburnu falke teknik servisi,zeytinburnu falke teknik servisleri,zeytinburnu falke yetkili servisi,zeytinburnu falke yetkili servis,zeytinburnu falke yetkili servisleri değildir
veliefendi falke servis,veliefendi falke servisi,veliefendi falke servisleri,veliefendi falke kombi servis,veliefendi falke kombi servisi,veliefendi falke kombi servisleri,veliefendi falke kombi tamir servisi,veliefendi falke kombi bakım servisi,veliefendi falke kombi su aktıyor,veliefendi falke kombi çalışmıyor,veliefendi falke kombi su eksiltiyor,veliefendi falke kombi ses yapıyor,veliefendi falke kombi su damlatıyor,veliefendi falke kombi arızaya geçiyor,veliefendi falke kombi sıcak su vermiyor,veliefendi falke kombi suyu ısıtmıyor,veliefendi falke kombi petekler çalışmıyor,veliefendi falke kombi gürültü yapıyor,veliefendi falke klima servis,veliefendi falke klima servisi,veliefendi falke klima servisleri,veliefendi falke klima su akıtıyor,veliefendi falke klima soğutmuyor,veliefendi falke klima ısıtmıyor,veliefendi falke klima tamir servisi,veliefendi falke klima bakım servisi,veliefendi falke klima montaj servisi,veliefendi falke kazan servisi,veliefendi falke brülör servisi,veliefendi falke hidrofor servisi,veliefendi falke şofben servisi,veliefendi falke termosifon servisi,veliefendi falke çağrı merkezi,veliefendi falke teknik servis,veliefendi falke teknik servisi,veliefendi falke teknik servisleri,veliefendi falke yetkili servisi,veliefendi falke yetkili servis,veliefendi falke yetkili servisleri değildir
kazlıçeşme falke servis,kazlıçeşme falke servisi,kazlıçeşme falke servisleri,kazlıçeşme falke kombi servis,kazlıçeşme falke kombi servisi,kazlıçeşme falke kombi servisleri,kazlıçeşme falke kombi tamir servisi,kazlıçeşme falke kombi bakım servisi,kazlıçeşme falke kombi su aktıyor,kazlıçeşme falke kombi çalışmıyor,kazlıçeşme falke kombi su eksiltiyor,kazlıçeşme falke kombi ses yapıyor,kazlıçeşme falke kombi su damlatıyor,kazlıçeşme falke kombi arızaya geçiyor,kazlıçeşme falke kombi sıcak su vermiyor,kazlıçeşme falke kombi suyu ısıtmıyor,kazlıçeşme falke kombi petekler çalışmıyor,kazlıçeşme falke kombi gürültü yapıyor,kazlıçeşme falke klima servis,kazlıçeşme falke klima servisi,kazlıçeşme falke klima servisleri,kazlıçeşme falke klima su akıtıyor,kazlıçeşme falke klima soğutmuyor,kazlıçeşme falke klima ısıtmıyor,kazlıçeşme falke klima tamir servisi,kazlıçeşme falke klima bakım servisi,kazlıçeşme falke klima montaj servisi,kazlıçeşme falke kazan servisi,kazlıçeşme falke brülör servisi,kazlıçeşme falke hidrofor servisi,kazlıçeşme falke şofben servisi,kazlıçeşme falke termosifon servisi,kazlıçeşme falke çağrı merkezi,kazlıçeşme falke teknik servis,kazlıçeşme falke teknik servisi,kazlıçeşme falke teknik servisleri,kazlıçeşme falke yetkili servisi,kazlıçeşme falke yetkili servis,kazlıçeşme falke yetkili servisleri değildir
falke kombi servisi uzmanlaşmış personel yapısı sayesinde satış sonrasında oluşan arızalarınızı yerinde ve 7/24 hizmet anlayışı ile problemsizce onarım işlemi yapmaktadır. Servis hizmetinde profesyönellik adına adeta çığır açmış firmamız onarım esnasında kombinizin tüm kompanentlerini kontrolünü gerçekleştirir ileride oluşa bilecek arızalarınız hakkında sizleri bilgi sahibi eder. İstanbulun tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetimiz mevcuttur. Servisimiz tarafından verilen hizmetler ve parça geğişimleri 1yıl servisimiz garantisi altındadır. Her türlü arıza durumunda çağrı merkezimizi 444 54 15 numaralı telefondan arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer bir hususta falke kombinizin bakımıdır.

falke kombi bakımı kombinizin sağlıklı çalışa bilmesi siz müşterilerimize daha faydalı olabilmesi için çok önemlidir.

Kombi bakımında neler yapılır?

Kombinizin kasa kapağı açılarak görünen tüm tozlar temizlenir.
Kombiniz üzerinde bulunan yanma odası açılarak içerisinde bulunan tortu ve tozlar temizlenir.
Tesisatınız üzerinde bulunan tesisat filitresi sökülür ve temizlenir.
Cihazınızın genel çalışması kontrol edilerek siz müşterilerimize teslim edilir.
falke kombi servis bu işlemleri büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Çünki Firmamız kombi bakımınındaki en ufak ihmalin siz müşterilerimizi mağdur edeceğinin bilincindedir.

Servisimiz 7 gün 24 saat pazarlar dahil servis hizmeti sağlamaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için 444 54 15 numarılı çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.

Ayrıca kombi montajı'da çok önemlidir.

Kombi montajını işin ehli alanında tecrübeli ve ustalaşmış personelimiz tarafından yaptıra bilirsiniz. Servisimiz igdaş prosedürlerine uygun montaj işlemi yapmaktadır. Montaj işleminde en önemli husus cihazınızın doğru yere ve doğru şekilde montaj edilmesidir. Bu yüzden montaj işlemi için profesyonel falke kombi servis den destek almalısınız.


Yorumlar - Yorum Yaz