• https://www.facebook.com/profile.php?id=100011305789508&notif_id=1707819495606830&notif_t=pymk_email&ref=notif
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05320120092
  • https://www.instagram.com/istanbulkombiservisim/

Üsküdar Viessmann Servisi 444 5 415


Esenler Falke Servisi

Esenler FALKE Servisi 444 54 15
Esenler Falke servisi olarak Esenler'de bulunan firmamız eğitimli ve deneyimli teknik personelimiz ile  montaj arıza ve bakımlarda 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.

FALKE Servisi Olarak Kuruluşumuzdan Bu Güne Birçok İlke İmza Atmayı Başardık. FALKE Özel Servisliğinde Siz Değerli Mişterilerimizin Sürekli Yaşadığı Servis Çağrıyoruz Ama Gelmiyorlar Sıkıntısınıda Ortadan Tamamiyle Kaldırmış Bulunmaktayız. Sizlerden Aldığımız Öz Güven Sayesinde Daha Bir Çok İlke İmza Atmayı Arzuluyoruz. İsmimiz Garantiniz Olsun.

Kuruluşumuzdan Bu Yana Siz Değerli Müşterilerimize FALKE Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Sizlerden Aldığımız Güven Sayesinde Servis Yelpazemizi Genişleterek Her Geçen Gün Bir Adım Daha İleri Gitmekteyiz. Her Geçen Gün Kendimizi Yenilemekten Bıkmadan Sektörümüzde En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz. FALKE Servisi Olarak Bize Duyduğunuz Güven İçin Sizlere Sonsuz Teşekkür Ediyoruz.

FALKE Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil FALKE Servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çözüm Merkezi’ne telefondan ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz. Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. FALKE Servisi Karşılaştığınız teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. Servis organizasyon bölümü ; Servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar

FALKE Markalı Ürünlerinizin Standart Garantisi Bildiğiniz Gibi 3 Yıldır. Bu Süreyi Belli Bir Ücret Karşılığında 5-6 Veya 7 Yıla Uzatabilirsiniz. Beyaz Eşyalarınızın Bakımı Temizliği Ve Dış Etkenlerden Korunması İçin Firmamız Tarafından Geliştirilen Profesyonel Ürünler Teknik Servisimizde Tüketicilerimize Sunulmaktadır. Beyaz Eşyalarınızı Daha Verimli Ve Uzun Ömürlü Kullanmak İçin Teknik Servisimizden Servis Talep Edebilir. Teknisyen Arkadaşlardan Yardım İstiyebilirsiniz. Bu Yazıda Adı Geçen Merka Ve Logolar İlgili Firmaya Aittir. Çağrı Teknik Servis Olarak FALKE Markasının Özel Servislik Hizmetini Vermekteyiz.

FALKE Marka Ürünlerde Genelde Ortaya Çıkan Problemler Şunlardır.

FALKE Klima Soğutmuyor, FALKE klima Montaj Servisi, FALKE Klima Bakım Servisi, FALKE Kombi Bakım Servisi, FALKE Kombi Sıcak Su Gelmiyor. FALKE Kombi Çalışmıyor, Kombi Petekler Isınmıyor,

Sizlerinde Evlerinizde Kullandığınız FALKE Marka Klima, Kombi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Gibi Beyazeşyalarınızda Buna Benzer Sorunlarla Karşılaşıyorsanız Bizleri Arayıp Arıza Kaydı Yaptırabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAKLARIMIZDIR

FALKE servisi müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

TECRÜBELİYİZ

Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber FALKE servisinde uzun yıllar tecrübe kazanmış çekirdek bir kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

YENİLİKÇİYİZ

Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş, bizim için ayrı bir heyFALKEn ve değerdir.

KONUMUZDA UZMANIZ

FALKE servisi ile ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır, kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İŞİMİZİ YAPMAK BİR ZEVKTİR

İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. servisimiz markalardan bağımsız özel servistir Arızalar huzurunuzu kaçırmasın, Bir telefonla servisimiz yanınızda.

esenler falke servis,esenler falke servisi,esenler falke servisleri,esenler falke kombi servis,esenler falke kombi servisi,esenler falke kombi servisleri,esenler falke kombi tamir servisi,esenler falke kombi bakım servisi,esenler falke kombi su aktıyor,esenler falke kombi çalışmıyor,esenler falke kombi su eksiltiyor,esenler falke kombi ses yapıyor,esenler falke kombi su damlatıyor,esenler falke kombi arızaya geçiyor,esenler falke kombi sıcak su vermiyor,esenler falke kombi suyu ısıtmıyor,esenler falke kombi petekler çalışmıyor,esenler falke kombi gürültü yapıyor,esenler falke klima servis,esenler falke klima servisi,esenler falke klima servisleri,esenler falke klima su akıtıyor,esenler falke klima soğutmuyor,esenler falke klima ısıtmıyor,esenler falke klima tamir servisi,esenler falke klima bakım servisi,esenler falke klima montaj servisi,esenler falke kazan servisi,esenler falke brülör servisi,esenler falke hidrofor servisi,esenler falke şofben servisi,esenler falke termosifon servisi,esenler falke çağrı merkezi,esenler falke teknik servis,esenler falke teknik servisi,esenler falke teknik servisleri,esenler falke yetkili servisi,esenler falke yetkili servis,esenler falke yetkili servisleri değildir
karabayır falke servis,karabayır falke servisi,karabayır falke servisleri,karabayır falke kombi servis,karabayır falke kombi servisi,karabayır falke kombi servisleri,karabayır falke kombi tamir servisi,karabayır falke kombi bakım servisi,karabayır falke kombi su aktıyor,karabayır falke kombi çalışmıyor,karabayır falke kombi su eksiltiyor,karabayır falke kombi ses yapıyor,karabayır falke kombi su damlatıyor,karabayır falke kombi arızaya geçiyor,karabayır falke kombi sıcak su vermiyor,karabayır falke kombi suyu ısıtmıyor,karabayır falke kombi petekler çalışmıyor,karabayır falke kombi gürültü yapıyor,karabayır falke klima servis,karabayır falke klima servisi,karabayır falke klima servisleri,karabayır falke klima su akıtıyor,karabayır falke klima soğutmuyor,karabayır falke klima ısıtmıyor,karabayır falke klima tamir servisi,karabayır falke klima bakım servisi,karabayır falke klima montaj servisi,karabayır falke kazan servisi,karabayır falke brülör servisi,karabayır falke hidrofor servisi,karabayır falke şofben servisi,karabayır falke termosifon servisi,karabayır falke çağrı merkezi,karabayır falke teknik servis,karabayır falke teknik servisi,karabayır falke teknik servisleri,karabayır falke yetkili servisi,karabayır falke yetkili servis,karabayır falke yetkili servisleri değildir
üçyüzlü falke servis,üçyüzlü falke servisi,üçyüzlü falke servisleri,üçyüzlü falke kombi servis,üçyüzlü falke kombi servisi,üçyüzlü falke kombi servisleri,üçyüzlü falke kombi tamir servisi,üçyüzlü falke kombi bakım servisi,üçyüzlü falke kombi su aktıyor,üçyüzlü falke kombi çalışmıyor,üçyüzlü falke kombi su eksiltiyor,üçyüzlü falke kombi ses yapıyor,üçyüzlü falke kombi su damlatıyor,üçyüzlü falke kombi arızaya geçiyor,üçyüzlü falke kombi sıcak su vermiyor,üçyüzlü falke kombi suyu ısıtmıyor,üçyüzlü falke kombi petekler çalışmıyor,üçyüzlü falke kombi gürültü yapıyor,üçyüzlü falke klima servis,üçyüzlü falke klima servisi,üçyüzlü falke klima servisleri,üçyüzlü falke klima su akıtıyor,üçyüzlü falke klima soğutmuyor,üçyüzlü falke klima ısıtmıyor,üçyüzlü falke klima tamir servisi,üçyüzlü falke klima bakım servisi,üçyüzlü falke klima montaj servisi,üçyüzlü falke kazan servisi,üçyüzlü falke brülör servisi,üçyüzlü falke hidrofor servisi,üçyüzlü falke şofben servisi,üçyüzlü falke termosifon servisi,üçyüzlü falke çağrı merkezi,üçyüzlü falke teknik servis,üçyüzlü falke teknik servisi,üçyüzlü falke teknik servisleri,üçyüzlü falke yetkili servisi,üçyüzlü falke yetkili servis,üçyüzlü falke yetkili servisleri değildir
falke kombi servisi uzmanlaşmış personel yapısı sayesinde satış sonrasında oluşan arızalarınızı yerinde ve 7/24 hizmet anlayışı ile problemsizce onarım işlemi yapmaktadır. Servis hizmetinde profesyönellik adına adeta çığır açmış firmamız onarım esnasında kombinizin tüm kompanentlerini kontrolünü gerçekleştirir ileride oluşa bilecek arızalarınız hakkında sizleri bilgi sahibi eder. İstanbulun tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetimiz mevcuttur. Servisimiz tarafından verilen hizmetler ve parça geğişimleri 1yıl servisimiz garantisi altındadır. Her türlü arıza durumunda çağrı merkezimizi 444 54 15numaralı telefondan arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer bir hususta falke kombinizin bakımıdır.

falke kombi bakımı kombinizin sağlıklı çalışa bilmesi siz müşterilerimize daha faydalı olabilmesi için çok önemlidir.

Kombi bakımında neler yapılır?

Kombinizin kasa kapağı açılarak görünen tüm tozlar temizlenir.
Kombiniz üzerinde bulunan yanma odası açılarak içerisinde bulunan tortu ve tozlar temizlenir.
Tesisatınız üzerinde bulunan tesisat filitresi sökülür ve temizlenir.
Cihazınızın genel çalışması kontrol edilerek siz müşterilerimize teslim edilir.
falke kombi servis bu işlemleri büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Çünki Firmamız kombi bakımınındaki en ufak ihmalin siz müşterilerimizi mağdur edeceğinin bilincindedir.

Servisimiz 7 gün 24 saat pazarlar dahil servis hizmeti sağlamaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için 444 54 15 numarılı çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.

Ayrıca kombi montajı'da çok önemlidir.

Kombi montajını işin ehli alanında tecrübeli ve ustalaşmış personelimiz tarafından yaptıra bilirsiniz. Servisimiz igdaş prosedürlerine uygun montaj işlemi yapmaktadır. Montaj işleminde en önemli husus cihazınızın doğru yere ve doğru şekilde montaj edilmesidir. Bu yüzden montaj işlemi için profesyonel falke kombi servis den destek almalısınız.


Yorumlar - Yorum Yaz