Fraud Blocker
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100011305789508&notif_id=1707819495606830&notif_t=pymk_email&ref=notif
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05320120092
  • twitter.com/kombiservisi52
  • https://www.instagram.com/istanbulkombiservisim/

PAZAR GÜNÜ SERVİS HİZMETİ VERİLİR

 

Telefon İle Hemen Ara

Beşiktaş Falke Servisi


Beşiktaş Falke Servisi olarak Beşiktaş'da bulunan firmamız eğitimli ve deneyimli teknik personelimiz ile  montaj arıza ve bakımlarda 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.
FALKE Servisi Olarak, İstanbul Avrupa Yakası FALKE Servis Hizmeti Vermekteyiz. Uzman Kadrosu İle Kaliteli, Hızlı Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Uzun Yıllardır Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Tüm FALKE Marka Klima, Kombi, Beyazeşya Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Haftanın 7 Günü Kesintisiz Olarak Hizmet Vermektedir.

FALKE Servisi Olarak Kuruluşumuzdan Bu Güne Birçok İlke İmza Atmayı Başardık. FALKE Özel Servisliğinde Siz Değerli Mişterilerimizin Sürekli Yaşadığı Servis Çağrıyoruz Ama Gelmiyorlar Sıkıntısınıda Ortadan Tamamiyle Kaldırmış Bulunmaktayız. Sizlerden Aldığımız Öz Güven Sayesinde Daha Bir Çok İlke İmza Atmayı Arzuluyoruz. İsmimiz Garantiniz Olsun.

Kuruluşumuzdan Bu Yana Siz Değerli Müşterilerimize FALKE Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Sizlerden Aldığımız Güven Sayesinde Servis Yelpazemizi Genişleterek Her Geçen Gün Bir Adım Daha İleri Gitmekteyiz. Her Geçen Gün Kendimizi Yenilemekten Bıkmadan Sektörümüzde En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz. FALKE Servisi Olarak Bize Duyduğunuz Güven İçin Sizlere Sonsuz Teşekkür Ediyoruz.

FALKE Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil FALKE Servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çözüm Merkezi’ne telefondan ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz. Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. FALKE Servisi Karşılaştığınız teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. Servis organizasyon bölümü ; Servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar

FALKE Markalı Ürünlerinizin Standart Garantisi Bildiğiniz Gibi 3 Yıldır. Bu Süreyi Belli Bir Ücret Karşılığında 5-6 Veya 7 Yıla Uzatabilirsiniz. Beyaz Eşyalarınızın Bakımı Temizliği Ve Dış Etkenlerden Korunması İçin Firmamız Tarafından Geliştirilen Profesyonel Ürünler Teknik Servisimizde Tüketicilerimize Sunulmaktadır. Beyaz Eşyalarınızı Daha Verimli Ve Uzun Ömürlü Kullanmak İçin Teknik Servisimizden Servis Talep Edebilir. Teknisyen Arkadaşlardan Yardım İstiyebilirsiniz. Bu Yazıda Adı Geçen Merka Ve Logolar İlgili Firmaya Aittir. Çağrı Teknik Servis Olarak FALKE Markasının Özel Servislik Hizmetini Vermekteyiz.

FALKE Marka Ürünlerde Genelde Ortaya Çıkan Problemler Şunlardır.

FALKE Klima Soğutmuyor, FALKE klima Montaj Servisi, FALKE Klima Bakım Servisi, FALKE Kombi Bakım Servisi, FALKE Kombi Sıcak Su Gelmiyor. FALKE Kombi Çalışmıyor, Kombi Petekler Isınmıyor,

Sizlerinde Evlerinizde Kullandığınız FALKE Marka Klima, Kombi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Gibi Beyazeşyalarınızda Buna Benzer Sorunlarla Karşılaşıyorsanız Bizleri Arayıp Arıza Kaydı Yaptırabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAKLARIMIZDIR

FALKE servisi müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

TECRÜBELİYİZ

Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber FALKE servisinde uzun yıllar tecrübe kazanmış çekirdek bir kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

YENİLİKÇİYİZ

Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş, bizim için ayrı bir heyFALKEn ve değerdir.

KONUMUZDA UZMANIZ

FALKE servisi ile ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır, kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İŞİMİZİ YAPMAK BİR ZEVKTİR

İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. servisimiz markalardan bağımsız özel servistir Arızalar huzurunuzu kaçırmasın, Bir telefonla servisimiz yanınızda.

beşiktaş falke servis,beşiktaş falke servisi,beşiktaş falke servisleri,beşiktaş falke kombi servis,beşiktaş falke kombi servisi,beşiktaş falke kombi servisleri,beşiktaş falke kombi tamir servisi,beşiktaş falke kombi bakım servisi,beşiktaş falke kombi su aktıyor,beşiktaş falke kombi çalışmıyor,beşiktaş falke kombi su eksiltiyor,beşiktaş falke kombi ses yapıyor,beşiktaş falke kombi su damlatıyor,beşiktaş falke kombi arızaya geçiyor,beşiktaş falke kombi sıcak su vermiyor,beşiktaş falke kombi suyu ısıtmıyor,beşiktaş falke kombi petekler çalışmıyor,beşiktaş falke kombi gürültü yapıyor,beşiktaş falke klima servis,beşiktaş falke klima servisi,beşiktaş falke klima servisleri,beşiktaş falke klima su akıtıyor,beşiktaş falke klima soğutmuyor,beşiktaş falke klima ısıtmıyor,beşiktaş falke klima tamir servisi,beşiktaş falke klima bakım servisi,beşiktaş falke klima montaj servisi,beşiktaş falke kazan servisi,beşiktaş falke brülör servisi,beşiktaş falke hidrofor servisi,beşiktaş falke şofben servisi,beşiktaş falke termosifon servisi,beşiktaş falke çağrı merkezi,beşiktaş falke teknik servis,beşiktaş falke teknik servisi,beşiktaş falke teknik servisleri,beşiktaş falke yetkili servisi,beşiktaş falke yetkili servis,beşiktaş falke yetkili servisleri değildir
akatlar falke servis,akatlar falke servisi,akatlar falke servisleri,akatlar falke kombi servis,akatlar falke kombi servisi,akatlar falke kombi servisleri,akatlar falke kombi tamir servisi,akatlar falke kombi bakım servisi,akatlar falke kombi su aktıyor,akatlar falke kombi çalışmıyor,akatlar falke kombi su eksiltiyor,akatlar falke kombi ses yapıyor,akatlar falke kombi su damlatıyor,akatlar falke kombi arızaya geçiyor,akatlar falke kombi sıcak su vermiyor,akatlar falke kombi suyu ısıtmıyor,akatlar falke kombi petekler çalışmıyor,akatlar falke kombi gürültü yapıyor,akatlar falke klima servis,akatlar falke klima servisi,akatlar falke klima servisleri,akatlar falke klima su akıtıyor,akatlar falke klima soğutmuyor,akatlar falke klima ısıtmıyor,akatlar falke klima tamir servisi,akatlar falke klima bakım servisi,akatlar falke klima montaj servisi,akatlar falke kazan servisi,akatlar falke brülör servisi,akatlar falke hidrofor servisi,akatlar falke şofben servisi,akatlar falke termosifon servisi,akatlar falke çağrı merkezi,akatlar falke teknik servis,akatlar falke teknik servisi,akatlar falke teknik servisleri,akatlar falke yetkili servisi,akatlar falke yetkili servis,akatlar falke yetkili servisleri değildir
balmumcu falke servis,balmumcu falke servisi,balmumcu falke servisleri,balmumcu falke kombi servis,balmumcu falke kombi servisi,balmumcu falke kombi servisleri,balmumcu falke kombi tamir servisi,balmumcu falke kombi bakım servisi,balmumcu falke kombi su aktıyor,balmumcu falke kombi çalışmıyor,balmumcu falke kombi su eksiltiyor,balmumcu falke kombi ses yapıyor,balmumcu falke kombi su damlatıyor,balmumcu falke kombi arızaya geçiyor,balmumcu falke kombi sıcak su vermiyor,balmumcu falke kombi suyu ısıtmıyor,balmumcu falke kombi petekler çalışmıyor,balmumcu falke kombi gürültü yapıyor,balmumcu falke klima servis,balmumcu falke klima servisi,balmumcu falke klima servisleri,balmumcu falke klima su akıtıyor,balmumcu falke klima soğutmuyor,balmumcu falke klima ısıtmıyor,balmumcu falke klima tamir servisi,balmumcu falke klima bakım servisi,balmumcu falke klima montaj servisi,balmumcu falke kazan servisi,balmumcu falke brülör servisi,balmumcu falke hidrofor servisi,balmumcu falke şofben servisi,balmumcu falke termosifon servisi,balmumcu falke çağrı merkezi,balmumcu falke teknik servis,balmumcu falke teknik servisi,balmumcu falke teknik servisleri,balmumcu falke yetkili servisi,balmumcu falke yetkili servis,balmumcu falke yetkili servisleri değildir
bebek falke servis,bebek falke servisi,bebek falke servisleri,bebek falke kombi servis,bebek falke kombi servisi,bebek falke kombi servisleri,bebek falke kombi tamir servisi,bebek falke kombi bakım servisi,bebek falke kombi su aktıyor,bebek falke kombi çalışmıyor,bebek falke kombi su eksiltiyor,bebek falke kombi ses yapıyor,bebek falke kombi su damlatıyor,bebek falke kombi arızaya geçiyor,bebek falke kombi sıcak su vermiyor,bebek falke kombi suyu ısıtmıyor,bebek falke kombi petekler çalışmıyor,bebek falke kombi gürültü yapıyor,bebek falke klima servis,bebek falke klima servisi,bebek falke klima servisleri,bebek falke klima su akıtıyor,bebek falke klima soğutmuyor,bebek falke klima ısıtmıyor,bebek falke klima tamir servisi,bebek falke klima bakım servisi,bebek falke klima montaj servisi,bebek falke kazan servisi,bebek falke brülör servisi,bebek falke hidrofor servisi,bebek falke şofben servisi,bebek falke termosifon servisi,bebek falke çağrı merkezi,bebek falke teknik servis,bebek falke teknik servisi,bebek falke teknik servisleri,bebek falke yetkili servisi,bebek falke yetkili servis,bebek falke yetkili servisleri değildir
dikilitaş falke servis,dikilitaş falke servisi,dikilitaş falke servisleri,dikilitaş falke kombi servis,dikilitaş falke kombi servisi,dikilitaş falke kombi servisleri,dikilitaş falke kombi tamir servisi,dikilitaş falke kombi bakım servisi,dikilitaş falke kombi su aktıyor,dikilitaş falke kombi çalışmıyor,dikilitaş falke kombi su eksiltiyor,dikilitaş falke kombi ses yapıyor,dikilitaş falke kombi su damlatıyor,dikilitaş falke kombi arızaya geçiyor,dikilitaş falke kombi sıcak su vermiyor,dikilitaş falke kombi suyu ısıtmıyor,dikilitaş falke kombi petekler çalışmıyor,dikilitaş falke kombi gürültü yapıyor,dikilitaş falke klima servis,dikilitaş falke klima servisi,dikilitaş falke klima servisleri,dikilitaş falke klima su akıtıyor,dikilitaş falke klima soğutmuyor,dikilitaş falke klima ısıtmıyor,dikilitaş falke klima tamir servisi,dikilitaş falke klima bakım servisi,dikilitaş falke klima montaj servisi,dikilitaş falke kazan servisi,dikilitaş falke brülör servisi,dikilitaş falke hidrofor servisi,dikilitaş falke şofben servisi,dikilitaş falke termosifon servisi,dikilitaş falke çağrı merkezi,dikilitaş falke teknik servis,dikilitaş falke teknik servisi,dikilitaş falke teknik servisleri,dikilitaş falke yetkili servisi,dikilitaş falke yetkili servis,dikilitaş falke yetkili servisleri değildir
gayrettepe falke servis,gayrettepe falke servisi,gayrettepe falke servisleri,gayrettepe falke kombi servis,gayrettepe falke kombi servisi,gayrettepe falke kombi servisleri,gayrettepe falke kombi tamir servisi,gayrettepe falke kombi bakım servisi,gayrettepe falke kombi su aktıyor,gayrettepe falke kombi çalışmıyor,gayrettepe falke kombi su eksiltiyor,gayrettepe falke kombi ses yapıyor,gayrettepe falke kombi su damlatıyor,gayrettepe falke kombi arızaya geçiyor,gayrettepe falke kombi sıcak su vermiyor,gayrettepe falke kombi suyu ısıtmıyor,gayrettepe falke kombi petekler çalışmıyor,gayrettepe falke kombi gürültü yapıyor,gayrettepe falke klima servis,gayrettepe falke klima servisi,gayrettepe falke klima servisleri,gayrettepe falke klima su akıtıyor,gayrettepe falke klima soğutmuyor,gayrettepe falke klima ısıtmıyor,gayrettepe falke klima tamir servisi,gayrettepe falke klima bakım servisi,gayrettepe falke klima montaj servisi,gayrettepe falke kazan servisi,gayrettepe falke brülör servisi,gayrettepe falke hidrofor servisi,gayrettepe falke şofben servisi,gayrettepe falke termosifon servisi,gayrettepe falke çağrı merkezi,gayrettepe falke teknik servis,gayrettepe falke teknik servisi,gayrettepe falke teknik servisleri,gayrettepe falke yetkili servisi,gayrettepe falke yetkili servis,gayrettepe falke yetkili servisleri değildir
etiler falke servis,etiler falke servisi,etiler falke servisleri,etiler falke kombi servis,etiler falke kombi servisi,etiler falke kombi servisleri,etiler falke kombi tamir servisi,etiler falke kombi bakım servisi,etiler falke kombi su aktıyor,etiler falke kombi çalışmıyor,etiler falke kombi su eksiltiyor,etiler falke kombi ses yapıyor,etiler falke kombi su damlatıyor,etiler falke kombi arızaya geçiyor,etiler falke kombi sıcak su vermiyor,etiler falke kombi suyu ısıtmıyor,etiler falke kombi petekler çalışmıyor,etiler falke kombi gürültü yapıyor,etiler falke klima servis,etiler falke klima servisi,etiler falke klima servisleri,etiler falke klima su akıtıyor,etiler falke klima soğutmuyor,etiler falke klima ısıtmıyor,etiler falke klima tamir servisi,etiler falke klima bakım servisi,etiler falke klima montaj servisi,etiler falke kazan servisi,etiler falke brülör servisi,etiler falke hidrofor servisi,etiler falke şofben servisi,etiler falke termosifon servisi,etiler falke çağrı merkezi,etiler falke teknik servis,etiler falke teknik servisi,etiler falke teknik servisleri,etiler falke yetkili servisi,etiler falke yetkili servis,etiler falke yetkili servisleri değildir
levent falke servis,levent falke servisi,levent falke servisleri,levent falke kombi servis,levent falke kombi servisi,levent falke kombi servisleri,levent falke kombi tamir servisi,levent falke kombi bakım servisi,levent falke kombi su aktıyor,levent falke kombi çalışmıyor,levent falke kombi su eksiltiyor,levent falke kombi ses yapıyor,levent falke kombi su damlatıyor,levent falke kombi arızaya geçiyor,levent falke kombi sıcak su vermiyor,levent falke kombi suyu ısıtmıyor,levent falke kombi petekler çalışmıyor,levent falke kombi gürültü yapıyor,levent falke klima servis,levent falke klima servisi,levent falke klima servisleri,levent falke klima su akıtıyor,levent falke klima soğutmuyor,levent falke klima ısıtmıyor,levent falke klima tamir servisi,levent falke klima bakım servisi,levent falke klima montaj servisi,levent falke kazan servisi,levent falke brülör servisi,levent falke hidrofor servisi,levent falke şofben servisi,levent falke termosifon servisi,levent falke çağrı merkezi,levent falke teknik servis,levent falke teknik servisi,levent falke teknik servisleri,levent falke yetkili servisi,levent falke yetkili servis,levent falke yetkili servisleri değildir
ortaköy falke servis,ortaköy falke servisi,ortaköy falke servisleri,ortaköy falke kombi servis,ortaköy falke kombi servisi,ortaköy falke kombi servisleri,ortaköy falke kombi tamir servisi,ortaköy falke kombi bakım servisi,ortaköy falke kombi su aktıyor,ortaköy falke kombi çalışmıyor,ortaköy falke kombi su eksiltiyor,ortaköy falke kombi ses yapıyor,ortaköy falke kombi su damlatıyor,ortaköy falke kombi arızaya geçiyor,ortaköy falke kombi sıcak su vermiyor,ortaköy falke kombi suyu ısıtmıyor,ortaköy falke kombi petekler çalışmıyor,ortaköy falke kombi gürültü yapıyor,ortaköy falke klima servis,ortaköy falke klima servisi,ortaköy falke klima servisleri,ortaköy falke klima su akıtıyor,ortaköy falke klima soğutmuyor,ortaköy falke klima ısıtmıyor,ortaköy falke klima tamir servisi,ortaköy falke klima bakım servisi,ortaköy falke klima montaj servisi,ortaköy falke kazan servisi,ortaköy falke brülör servisi,ortaköy falke hidrofor servisi,ortaköy falke şofben servisi,ortaköy falke termosifon servisi,ortaköy falke çağrı merkezi,ortaköy falke teknik servis,ortaköy falke teknik servisi,ortaköy falke teknik servisleri,ortaköy falke yetkili servisi,ortaköy falke yetkili servis,ortaköy falke yetkili servisleri değildir
ulus falke servis,ulus falke servisi,ulus falke servisleri,ulus falke kombi servis,ulus falke kombi servisi,ulus falke kombi servisleri,ulus falke kombi tamir servisi,ulus falke kombi bakım servisi,ulus falke kombi su aktıyor,ulus falke kombi çalışmıyor,ulus falke kombi su eksiltiyor,ulus falke kombi ses yapıyor,ulus falke kombi su damlatıyor,ulus falke kombi arızaya geçiyor,ulus falke kombi sıcak su vermiyor,ulus falke kombi suyu ısıtmıyor,ulus falke kombi petekler çalışmıyor,ulus falke kombi gürültü yapıyor,ulus falke klima servis,ulus falke klima servisi,ulus falke klima servisleri,ulus falke klima su akıtıyor,ulus falke klima soğutmuyor,ulus falke klima ısıtmıyor,ulus falke klima tamir servisi,ulus falke klima bakım servisi,ulus falke klima montaj servisi,ulus falke kazan servisi,ulus falke brülör servisi,ulus falke hidrofor servisi,ulus falke şofben servisi,ulus falke termosifon servisi,ulus falke çağrı merkezi,ulus falke teknik servis,ulus falke teknik servisi,ulus falke teknik servisleri,ulus falke yetkili servisi,ulus falke yetkili servis,ulus falke yetkili servisleri değildir
falke kombi servisi uzmanlaşmış personel yapısı sayesinde satış sonrasında oluşan arızalarınızı yerinde ve 7/24 hizmet anlayışı ile problemsizce onarım işlemi yapmaktadır. Servis hizmetinde profesyönellik adına adeta çığır açmış firmamız onarım esnasında kombinizin tüm kompanentlerini kontrolünü gerçekleştirir ileride oluşa bilecek arızalarınız hakkında sizleri bilgi sahibi eder. İstanbulun tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetimiz mevcuttur. Servisimiz tarafından verilen hizmetler ve parça geğişimleri 1yıl servisimiz garantisi altındadır. Her türlü arıza durumunda çağrı merkezimizi 0532 176 61 52 numaralı telefondan arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer bir hususta falke kombinizin bakımıdır.

falke kombi bakımı kombinizin sağlıklı çalışa bilmesi siz müşterilerimize daha faydalı olabilmesi için çok önemlidir.

Kombi bakımında neler yapılır?

Kombinizin kasa kapağı açılarak görünen tüm tozlar temizlenir.
Kombiniz üzerinde bulunan yanma odası açılarak içerisinde bulunan tortu ve tozlar temizlenir.
Tesisatınız üzerinde bulunan tesisat filitresi sökülür ve temizlenir.
Cihazınızın genel çalışması kontrol edilerek siz müşterilerimize teslim edilir.
falke kombi servis bu işlemleri büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Çünki Firmamız kombi bakımınındaki en ufak ihmalin siz müşterilerimizi mağdur edeceğinin bilincindedir.

Servisimiz 7 gün 24 saat pazarlar dahil servis hizmeti sağlamaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için 0532 176 61 52 numarılı çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.

Ayrıca kombi montajı'da çok önemlidir.

Kombi montajını işin ehli alanında tecrübeli ve ustalaşmış personelimiz tarafından yaptıra bilirsiniz. Servisimiz igdaş prosedürlerine uygun montaj işlemi yapmaktadır. Montaj işleminde en önemli husus cihazınızın doğru yere ve doğru şekilde montaj edilmesidir. Bu yüzden montaj işlemi için profesyonel falke kombi servis den destek almalısınız.


Yorumlar - Yorum Yaz