Fraud Blocker
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100011305789508&notif_id=1707819495606830&notif_t=pymk_email&ref=notif
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05320120092
  • twitter.com/kombiservisi52
  • https://www.instagram.com/istanbulkombiservisim/

PAZAR GÜNÜ SERVİS HİZMETİ VERİLİR

 

Telefon İle Hemen Ara

Bayrampaşa Falke Servisi

   

Bayrampaşa Falke Servisi olarak Bayrampaşa'da bulunan firmamız eğitimli ve deneyimli teknik personelimiz ile  montaj arıza ve bakımlarda 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.
FALKE Servisi Olarak, İstanbul Avrupa Yakası FALKE Servis Hizmeti Vermekteyiz. Uzman Kadrosu İle Kaliteli, Hızlı Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Uzun Yıllardır Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Tüm FALKE Marka Klima, Kombi, Beyazeşya Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Haftanın 7 Günü Kesintisiz Olarak Hizmet Vermektedir.

FALKE Servisi Olarak Kuruluşumuzdan Bu Güne Birçok İlke İmza Atmayı Başardık. FALKE Özel Servisliğinde Siz Değerli Mişterilerimizin Sürekli Yaşadığı Servis Çağrıyoruz Ama Gelmiyorlar Sıkıntısınıda Ortadan Tamamiyle Kaldırmış Bulunmaktayız. Sizlerden Aldığımız Öz Güven Sayesinde Daha Bir Çok İlke İmza Atmayı Arzuluyoruz. İsmimiz Garantiniz Olsun.

Kuruluşumuzdan Bu Yana Siz Değerli Müşterilerimize FALKE Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Sizlerden Aldığımız Güven Sayesinde Servis Yelpazemizi Genişleterek Her Geçen Gün Bir Adım Daha İleri Gitmekteyiz. Her Geçen Gün Kendimizi Yenilemekten Bıkmadan Sektörümüzde En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz. FALKE Servisi Olarak Bize Duyduğunuz Güven İçin Sizlere Sonsuz Teşekkür Ediyoruz.

FALKE Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil FALKE Servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çözüm Merkezi’ne telefondan ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz. Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. FALKE Servisi Karşılaştığınız teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. Servis organizasyon bölümü ; Servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar

FALKE Markalı Ürünlerinizin Standart Garantisi Bildiğiniz Gibi 3 Yıldır. Bu Süreyi Belli Bir Ücret Karşılığında 5-6 Veya 7 Yıla Uzatabilirsiniz. Beyaz Eşyalarınızın Bakımı Temizliği Ve Dış Etkenlerden Korunması İçin Firmamız Tarafından Geliştirilen Profesyonel Ürünler Teknik Servisimizde Tüketicilerimize Sunulmaktadır. Beyaz Eşyalarınızı Daha Verimli Ve Uzun Ömürlü Kullanmak İçin Teknik Servisimizden Servis Talep Edebilir. Teknisyen Arkadaşlardan Yardım İstiyebilirsiniz. Bu Yazıda Adı Geçen Merka Ve Logolar İlgili Firmaya Aittir. Çağrı Teknik Servis Olarak FALKE Markasının Özel Servislik Hizmetini Vermekteyiz.

FALKE Marka Ürünlerde Genelde Ortaya Çıkan Problemler Şunlardır.

FALKE Klima Soğutmuyor, FALKE klima Montaj Servisi, FALKE Klima Bakım Servisi, FALKE Kombi Bakım Servisi, FALKE Kombi Sıcak Su Gelmiyor. FALKE Kombi Çalışmıyor, Kombi Petekler Isınmıyor,

Sizlerinde Evlerinizde Kullandığınız FALKE Marka Klima, Kombi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Gibi Beyazeşyalarınızda Buna Benzer Sorunlarla Karşılaşıyorsanız Bizleri Arayıp Arıza Kaydı Yaptırabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAKLARIMIZDIR

FALKE servisi müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

TECRÜBELİYİZ

Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber FALKE servisinde uzun yıllar tecrübe kazanmış çekirdek bir kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

YENİLİKÇİYİZ

Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş, bizim için ayrı bir heyFALKEn ve değerdir.

KONUMUZDA UZMANIZ

FALKE servisi ile ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır, kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İŞİMİZİ YAPMAK BİR ZEVKTİR

İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. servisimiz markalardan bağımsız özel servistir Arızalar huzurunuzu kaçırmasın, Bir telefonla servisimiz yanınızda.

bayrampaşa falke servis,bayrampaşa falke servisi,bayrampaşa falke servisleri,bayrampaşa falke kombi servis,bayrampaşa falke kombi servisi,bayrampaşa falke kombi servisleri,bayrampaşa falke kombi tamir servisi,bayrampaşa falke kombi bakım servisi,bayrampaşa falke kombi su aktıyor,bayrampaşa falke kombi çalışmıyor,bayrampaşa falke kombi su eksiltiyor,bayrampaşa falke kombi ses yapıyor,bayrampaşa falke kombi su damlatıyor,bayrampaşa falke kombi arızaya geçiyor,bayrampaşa falke kombi sıcak su vermiyor,bayrampaşa falke kombi suyu ısıtmıyor,bayrampaşa falke kombi petekler çalışmıyor,bayrampaşa falke kombi gürültü yapıyor,bayrampaşa falke klima servis,bayrampaşa falke klima servisi,bayrampaşa falke klima servisleri,bayrampaşa falke klima su akıtıyor,bayrampaşa falke klima soğutmuyor,bayrampaşa falke klima ısıtmıyor,bayrampaşa falke klima tamir servisi,bayrampaşa falke klima bakım servisi,bayrampaşa falke klima montaj servisi,bayrampaşa falke kazan servisi,bayrampaşa falke brülör servisi,bayrampaşa falke hidrofor servisi,bayrampaşa falke şofben servisi,bayrampaşa falke termosifon servisi,bayrampaşa falke çağrı merkezi,bayrampaşa falke teknik servis,bayrampaşa falke teknik servisi,bayrampaşa falke teknik servisleri,bayrampaşa falke yetkili servisi,bayrampaşa falke yetkili servis,bayrampaşa falke yetkili servisleri değildir
rami falke servis,rami falke servisi,rami falke servisleri,rami falke kombi servis,rami falke kombi servisi,rami falke kombi servisleri,rami falke kombi tamir servisi,rami falke kombi bakım servisi,rami falke kombi su aktıyor,rami falke kombi çalışmıyor,rami falke kombi su eksiltiyor,rami falke kombi ses yapıyor,rami falke kombi su damlatıyor,rami falke kombi arızaya geçiyor,rami falke kombi sıcak su vermiyor,rami falke kombi suyu ısıtmıyor,rami falke kombi petekler çalışmıyor,rami falke kombi gürültü yapıyor,rami falke klima servis,rami falke klima servisi,rami falke klima servisleri,rami falke klima su akıtıyor,rami falke klima soğutmuyor,rami falke klima ısıtmıyor,rami falke klima tamir servisi,rami falke klima bakım servisi,rami falke klima montaj servisi,rami falke kazan servisi,rami falke brülör servisi,rami falke hidrofor servisi,rami falke şofben servisi,rami falke termosifon servisi,rami falke çağrı merkezi,rami falke teknik servis,rami falke teknik servisi,rami falke teknik servisleri,rami falke yetkili servisi,rami falke yetkili servis,rami falke yetkili servisleri değildir
terazidere falke servis,terazidere falke servisi,terazidere falke servisleri,terazidere falke kombi servis,terazidere falke kombi servisi,terazidere falke kombi servisleri,terazidere falke kombi tamir servisi,terazidere falke kombi bakım servisi,terazidere falke kombi su aktıyor,terazidere falke kombi çalışmıyor,terazidere falke kombi su eksiltiyor,terazidere falke kombi ses yapıyor,terazidere falke kombi su damlatıyor,terazidere falke kombi arızaya geçiyor,terazidere falke kombi sıcak su vermiyor,terazidere falke kombi suyu ısıtmıyor,terazidere falke kombi petekler çalışmıyor,terazidere falke kombi gürültü yapıyor,terazidere falke klima servis,terazidere falke klima servisi,terazidere falke klima servisleri,terazidere falke klima su akıtıyor,terazidere falke klima soğutmuyor,terazidere falke klima ısıtmıyor,terazidere falke klima tamir servisi,terazidere falke klima bakım servisi,terazidere falke klima montaj servisi,terazidere falke kazan servisi,terazidere falke brülör servisi,terazidere falke hidrofor servisi,terazidere falke şofben servisi,terazidere falke termosifon servisi,terazidere falke çağrı merkezi,terazidere falke teknik servis,terazidere falke teknik servisi,terazidere falke teknik servisleri,terazidere falke yetkili servisi,terazidere falke yetkili servis,terazidere falke yetkili servisleri değildir
davutpaşa falke servis,davutpaşa falke servisi,davutpaşa falke servisleri,davutpaşa falke kombi servis,davutpaşa falke kombi servisi,davutpaşa falke kombi servisleri,davutpaşa falke kombi tamir servisi,davutpaşa falke kombi bakım servisi,davutpaşa falke kombi su aktıyor,davutpaşa falke kombi çalışmıyor,davutpaşa falke kombi su eksiltiyor,davutpaşa falke kombi ses yapıyor,davutpaşa falke kombi su damlatıyor,davutpaşa falke kombi arızaya geçiyor,davutpaşa falke kombi sıcak su vermiyor,davutpaşa falke kombi suyu ısıtmıyor,davutpaşa falke kombi petekler çalışmıyor,davutpaşa falke kombi gürültü yapıyor,davutpaşa falke klima servis,davutpaşa falke klima servisi,davutpaşa falke klima servisleri,davutpaşa falke klima su akıtıyor,davutpaşa falke klima soğutmuyor,davutpaşa falke klima ısıtmıyor,davutpaşa falke klima tamir servisi,davutpaşa falke klima bakım servisi,davutpaşa falke klima montaj servisi,davutpaşa falke kazan servisi,davutpaşa falke brülör servisi,davutpaşa falke hidrofor servisi,davutpaşa falke şofben servisi,davutpaşa falke termosifon servisi,davutpaşa falke çağrı merkezi,davutpaşa falke teknik servis,davutpaşa falke teknik servisi,davutpaşa falke teknik servisleri,davutpaşa falke yetkili servisi,davutpaşa falke yetkili servis,davutpaşa falke yetkili servisleri değildir
kartaltepe falke servis,kartaltepe falke servisi,kartaltepe falke servisleri,kartaltepe falke kombi servis,kartaltepe falke kombi servisi,kartaltepe falke kombi servisleri,kartaltepe falke kombi tamir servisi,kartaltepe falke kombi bakım servisi,kartaltepe falke kombi su aktıyor,kartaltepe falke kombi çalışmıyor,kartaltepe falke kombi su eksiltiyor,kartaltepe falke kombi ses yapıyor,kartaltepe falke kombi su damlatıyor,kartaltepe falke kombi arızaya geçiyor,kartaltepe falke kombi sıcak su vermiyor,kartaltepe falke kombi suyu ısıtmıyor,kartaltepe falke kombi petekler çalışmıyor,kartaltepe falke kombi gürültü yapıyor,kartaltepe falke klima servis,kartaltepe falke klima servisi,kartaltepe falke klima servisleri,kartaltepe falke klima su akıtıyor,kartaltepe falke klima soğutmuyor,kartaltepe falke klima ısıtmıyor,kartaltepe falke klima tamir servisi,kartaltepe falke klima bakım servisi,kartaltepe falke klima montaj servisi,kartaltepe falke kazan servisi,kartaltepe falke brülör servisi,kartaltepe falke hidrofor servisi,kartaltepe falke şofben servisi,kartaltepe falke termosifon servisi,kartaltepe falke çağrı merkezi,kartaltepe falke teknik servis,kartaltepe falke teknik servisi,kartaltepe falke teknik servisleri,kartaltepe falke yetkili servisi,kartaltepe falke yetkili servis,kartaltepe falke yetkili servisleri değildir
kocatepe falke servis,kocatepe falke servisi,kocatepe falke servisleri,kocatepe falke kombi servis,kocatepe falke kombi servisi,kocatepe falke kombi servisleri,kocatepe falke kombi tamir servisi,kocatepe falke kombi bakım servisi,kocatepe falke kombi su aktıyor,kocatepe falke kombi çalışmıyor,kocatepe falke kombi su eksiltiyor,kocatepe falke kombi ses yapıyor,kocatepe falke kombi su damlatıyor,kocatepe falke kombi arızaya geçiyor,kocatepe falke kombi sıcak su vermiyor,kocatepe falke kombi suyu ısıtmıyor,kocatepe falke kombi petekler çalışmıyor,kocatepe falke kombi gürültü yapıyor,kocatepe falke klima servis,kocatepe falke klima servisi,kocatepe falke klima servisleri,kocatepe falke klima su akıtıyor,kocatepe falke klima soğutmuyor,kocatepe falke klima ısıtmıyor,kocatepe falke klima tamir servisi,kocatepe falke klima bakım servisi,kocatepe falke klima montaj servisi,kocatepe falke kazan servisi,kocatepe falke brülör servisi,kocatepe falke hidrofor servisi,kocatepe falke şofben servisi,kocatepe falke termosifon servisi,kocatepe falke çağrı merkezi,kocatepe falke teknik servis,kocatepe falke teknik servisi,kocatepe falke teknik servisleri,kocatepe falke yetkili servisi,kocatepe falke yetkili servis,kocatepe falke yetkili servisleri değildir
falke kombi servisi uzmanlaşmış personel yapısı sayesinde satış sonrasında oluşan arızalarınızı yerinde ve 7/24 hizmet anlayışı ile problemsizce onarım işlemi yapmaktadır. Servis hizmetinde profesyönellik adına adeta çığır açmış firmamız onarım esnasında kombinizin tüm kompanentlerini kontrolünü gerçekleştirir ileride oluşa bilecek arızalarınız hakkında sizleri bilgi sahibi eder. İstanbulun tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetimiz mevcuttur. Servisimiz tarafından verilen hizmetler ve parça geğişimleri 1yıl servisimiz garantisi altındadır. Her türlü arıza durumunda çağrı merkezimizi 0532 176 61 52 numaralı telefondan arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer bir hususta falke kombinizin bakımıdır.

falke kombi bakımı kombinizin sağlıklı çalışa bilmesi siz müşterilerimize daha faydalı olabilmesi için çok önemlidir.

Kombi bakımında neler yapılır?

Kombinizin kasa kapağı açılarak görünen tüm tozlar temizlenir.
Kombiniz üzerinde bulunan yanma odası açılarak içerisinde bulunan tortu ve tozlar temizlenir.
Tesisatınız üzerinde bulunan tesisat filitresi sökülür ve temizlenir.
Cihazınızın genel çalışması kontrol edilerek siz müşterilerimize teslim edilir.
falke kombi servis bu işlemleri büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Çünki Firmamız kombi bakımınındaki en ufak ihmalin siz müşterilerimizi mağdur edeceğinin bilincindedir.

Servisimiz 7 gün 24 saat pazarlar dahil servis hizmeti sağlamaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için 0532 176 61 52 numarılı çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.

Ayrıca kombi montajı'da çok önemlidir.

Kombi montajını işin ehli alanında tecrübeli ve ustalaşmış personelimiz tarafından yaptıra bilirsiniz. Servisimiz igdaş prosedürlerine uygun montaj işlemi yapmaktadır. Montaj işleminde en önemli husus cihazınızın doğru yere ve doğru şekilde montaj edilmesidir. Bu yüzden montaj işlemi için profesyonel falke kombi servis den destek almalısınız.


Yorumlar - Yorum Yaz