• https://www.facebook.com/kombiservisarizabkim/
  • twitter.com/kombiservisi52

           WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

     

 

HEMEN ARA  +0532 0120092

 

Bakırköy Falke Servisi

   

Bakırköy Falke servisi olarak Bakırköy'de bulunan firmamız eğitimli ve deneyimli teknik personelimiz ile  montaj arıza ve bakımlarda 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.
FALKE Servisi Olarak, İstanbul Avrupa Yakası FALKE Servis Hizmeti Vermekteyiz. Uzman Kadrosu İle Kaliteli, Hızlı Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Uzun Yıllardır Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Tüm FALKE Marka Klima, Kombi, Beyazeşya Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Haftanın 7 Günü Kesintisiz Olarak Hizmet Vermektedir.

FALKE Servisi Olarak Kuruluşumuzdan Bu Güne Birçok İlke İmza Atmayı Başardık. FALKE Özel Servisliğinde Siz Değerli Mişterilerimizin Sürekli Yaşadığı Servis Çağrıyoruz Ama Gelmiyorlar Sıkıntısınıda Ortadan Tamamiyle Kaldırmış Bulunmaktayız. Sizlerden Aldığımız Öz Güven Sayesinde Daha Bir Çok İlke İmza Atmayı Arzuluyoruz. İsmimiz Garantiniz Olsun.

Kuruluşumuzdan Bu Yana Siz Değerli Müşterilerimize FALKE Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Sizlerden Aldığımız Güven Sayesinde Servis Yelpazemizi Genişleterek Her Geçen Gün Bir Adım Daha İleri Gitmekteyiz. Her Geçen Gün Kendimizi Yenilemekten Bıkmadan Sektörümüzde En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz. FALKE Servisi Olarak Bize Duyduğunuz Güven İçin Sizlere Sonsuz Teşekkür Ediyoruz.

FALKE Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil FALKE Servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çözüm Merkezi’ne telefondan ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz. Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. FALKE Servisi Karşılaştığınız teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. Servis organizasyon bölümü ; Servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar

FALKE Markalı Ürünlerinizin Standart Garantisi Bildiğiniz Gibi 3 Yıldır. Bu Süreyi Belli Bir Ücret Karşılığında 5-6 Veya 7 Yıla Uzatabilirsiniz. Beyaz Eşyalarınızın Bakımı Temizliği Ve Dış Etkenlerden Korunması İçin Firmamız Tarafından Geliştirilen Profesyonel Ürünler Teknik Servisimizde Tüketicilerimize Sunulmaktadır. Beyaz Eşyalarınızı Daha Verimli Ve Uzun Ömürlü Kullanmak İçin Teknik Servisimizden Servis Talep Edebilir. Teknisyen Arkadaşlardan Yardım İstiyebilirsiniz. Bu Yazıda Adı Geçen Merka Ve Logolar İlgili Firmaya Aittir. Çağrı Teknik Servis Olarak FALKE Markasının Özel Servislik Hizmetini Vermekteyiz.

FALKE Marka Ürünlerde Genelde Ortaya Çıkan Problemler Şunlardır.

FALKE Klima Soğutmuyor, FALKE klima Montaj Servisi, FALKE Klima Bakım Servisi, FALKE Kombi Bakım Servisi, FALKE Kombi Sıcak Su Gelmiyor. FALKE Kombi Çalışmıyor, Kombi Petekler Isınmıyor,

Sizlerinde Evlerinizde Kullandığınız FALKE Marka Klima, Kombi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Gibi Beyazeşyalarınızda Buna Benzer Sorunlarla Karşılaşıyorsanız Bizleri Arayıp Arıza Kaydı Yaptırabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAKLARIMIZDIR

FALKE servisi müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

TECRÜBELİYİZ

Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber FALKE servisinde uzun yıllar tecrübe kazanmış çekirdek bir kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

YENİLİKÇİYİZ

Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş, bizim için ayrı bir heyFALKEn ve değerdir.

KONUMUZDA UZMANIZ

FALKE servisi ile ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır, kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İŞİMİZİ YAPMAK BİR ZEVKTİR

İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. servisimiz markalardan bağımsız özel servistir Arızalar huzurunuzu kaçırmasın, Bir telefonla servisimiz yanınızda.

bakırköy falke servis,bakırköy falke servisi,bakırköy falke servisleri,bakırköy falke kombi servis,bakırköy falke kombi servisi,bakırköy falke kombi servisleri,bakırköy falke kombi tamir servisi,bakırköy falke kombi bakım servisi,bakırköy falke kombi su aktıyor,bakırköy falke kombi çalışmıyor,bakırköy falke kombi su eksiltiyor,bakırköy falke kombi ses yapıyor,bakırköy falke kombi su damlatıyor,bakırköy falke kombi arızaya geçiyor,bakırköy falke kombi sıcak su vermiyor,bakırköy falke kombi suyu ısıtmıyor,bakırköy falke kombi petekler çalışmıyor,bakırköy falke kombi gürültü yapıyor,bakırköy falke klima servis,bakırköy falke klima servisi,bakırköy falke klima servisleri,bakırköy falke klima su akıtıyor,bakırköy falke klima soğutmuyor,bakırköy falke klima ısıtmıyor,bakırköy falke klima tamir servisi,bakırköy falke klima bakım servisi,bakırköy falke klima montaj servisi,bakırköy falke kazan servisi,bakırköy falke brülör servisi,bakırköy falke hidrofor servisi,bakırköy falke şofben servisi,bakırköy falke termosifon servisi,bakırköy falke çağrı merkezi,bakırköy falke teknik servis,bakırköy falke teknik servisi,bakırköy falke teknik servisleri,bakırköy falke yetkili servisi,bakırköy falke yetkili servis,bakırköy falke yetkili servisleri değildir
ataköy falke servis,ataköy falke servisi,ataköy falke servisleri,ataköy falke kombi servis,ataköy falke kombi servisi,ataköy falke kombi servisleri,ataköy falke kombi tamir servisi,ataköy falke kombi bakım servisi,ataköy falke kombi su aktıyor,ataköy falke kombi çalışmıyor,ataköy falke kombi su eksiltiyor,ataköy falke kombi ses yapıyor,ataköy falke kombi su damlatıyor,ataköy falke kombi arızaya geçiyor,ataköy falke kombi sıcak su vermiyor,ataköy falke kombi suyu ısıtmıyor,ataköy falke kombi petekler çalışmıyor,ataköy falke kombi gürültü yapıyor,ataköy falke klima servis,ataköy falke klima servisi,ataköy falke klima servisleri,ataköy falke klima su akıtıyor,ataköy falke klima soğutmuyor,ataköy falke klima ısıtmıyor,ataköy falke klima tamir servisi,ataköy falke klima bakım servisi,ataköy falke klima montaj servisi,ataköy falke kazan servisi,ataköy falke brülör servisi,ataköy falke hidrofor servisi,ataköy falke şofben servisi,ataköy falke termosifon servisi,ataköy falke çağrı merkezi,ataköy falke teknik servis,ataköy falke teknik servisi,ataköy falke teknik servisleri,ataköy falke yetkili servisi,ataköy falke yetkili servis,ataköy falke yetkili servisleri değildir
florya falke servis,florya falke servisi,florya falke servisleri,florya falke kombi servis,florya falke kombi servisi,florya falke kombi servisleri,florya falke kombi tamir servisi,florya falke kombi bakım servisi,florya falke kombi su aktıyor,florya falke kombi çalışmıyor,florya falke kombi su eksiltiyor,florya falke kombi ses yapıyor,florya falke kombi su damlatıyor,florya falke kombi arızaya geçiyor,florya falke kombi sıcak su vermiyor,florya falke kombi suyu ısıtmıyor,florya falke kombi petekler çalışmıyor,florya falke kombi gürültü yapıyor,florya falke klima servis,florya falke klima servisi,florya falke klima servisleri,florya falke klima su akıtıyor,florya falke klima soğutmuyor,florya falke klima ısıtmıyor,florya falke klima tamir servisi,florya falke klima bakım servisi,florya falke klima montaj servisi,florya falke kazan servisi,florya falke brülör servisi,florya falke hidrofor servisi,florya falke şofben servisi,florya falke termosifon servisi,florya falke çağrı merkezi,florya falke teknik servis,florya falke teknik servisi,florya falke teknik servisleri,florya falke yetkili servisi,florya falke yetkili servis,florya falke yetkili servisleri değildir
yeşilköy falke servis,yeşilköy falke servisi,yeşilköy falke servisleri,yeşilköy falke kombi servis,yeşilköy falke kombi servisi,yeşilköy falke kombi servisleri,yeşilköy falke kombi tamir servisi,yeşilköy falke kombi bakım servisi,yeşilköy falke kombi su aktıyor,yeşilköy falke kombi çalışmıyor,yeşilköy falke kombi su eksiltiyor,yeşilköy falke kombi ses yapıyor,yeşilköy falke kombi su damlatıyor,yeşilköy falke kombi arızaya geçiyor,yeşilköy falke kombi sıcak su vermiyor,yeşilköy falke kombi suyu ısıtmıyor,yeşilköy falke kombi petekler çalışmıyor,yeşilköy falke kombi gürültü yapıyor,yeşilköy falke klima servis,yeşilköy falke klima servisi,yeşilköy falke klima servisleri,yeşilköy falke klima su akıtıyor,yeşilköy falke klima soğutmuyor,yeşilköy falke klima ısıtmıyor,yeşilköy falke klima tamir servisi,yeşilköy falke klima bakım servisi,yeşilköy falke klima montaj servisi,yeşilköy falke kazan servisi,yeşilköy falke brülör servisi,yeşilköy falke hidrofor servisi,yeşilköy falke şofben servisi,yeşilköy falke termosifon servisi,yeşilköy falke çağrı merkezi,yeşilköy falke teknik servis,yeşilköy falke teknik servisi,yeşilköy falke teknik servisleri,yeşilköy falke yetkili servisi,yeşilköy falke yetkili servis,yeşilköy falke yetkili servisleri değildir
yeşilyurt falke servis,yeşilyurt falke servisi,yeşilyurt falke servisleri,yeşilyurt falke kombi servis,yeşilyurt falke kombi servisi,yeşilyurt falke kombi servisleri,yeşilyurt falke kombi tamir servisi,yeşilyurt falke kombi bakım servisi,yeşilyurt falke kombi su aktıyor,yeşilyurt falke kombi çalışmıyor,yeşilyurt falke kombi su eksiltiyor,yeşilyurt falke kombi ses yapıyor,yeşilyurt falke kombi su damlatıyor,yeşilyurt falke kombi arızaya geçiyor,yeşilyurt falke kombi sıcak su vermiyor,yeşilyurt falke kombi suyu ısıtmıyor,yeşilyurt falke kombi petekler çalışmıyor,yeşilyurt falke kombi gürültü yapıyor,yeşilyurt falke klima servis,yeşilyurt falke klima servisi,yeşilyurt falke klima servisleri,yeşilyurt falke klima su akıtıyor,yeşilyurt falke klima soğutmuyor,yeşilyurt falke klima ısıtmıyor,yeşilyurt falke klima tamir servisi,yeşilyurt falke klima bakım servisi,yeşilyurt falke klima montaj servisi,yeşilyurt falke kazan servisi,yeşilyurt falke brülör servisi,yeşilyurt falke hidrofor servisi,yeşilyurt falke şofben servisi,yeşilyurt falke termosifon servisi,yeşilyurt falke çağrı merkezi,yeşilyurt falke teknik servis,yeşilyurt falke teknik servisi,yeşilyurt falke teknik servisleri,yeşilyurt falke yetkili servisi,yeşilyurt falke yetkili servis,yeşilyurt falke yetkili servisleri değildir
osmaniye falke servis,osmaniye falke servisi,osmaniye falke servisleri,osmaniye falke kombi servis,osmaniye falke kombi servisi,osmaniye falke kombi servisleri,osmaniye falke kombi tamir servisi,osmaniye falke kombi bakım servisi,osmaniye falke kombi su aktıyor,osmaniye falke kombi çalışmıyor,osmaniye falke kombi su eksiltiyor,osmaniye falke kombi ses yapıyor,osmaniye falke kombi su damlatıyor,osmaniye falke kombi arızaya geçiyor,osmaniye falke kombi sıcak su vermiyor,osmaniye falke kombi suyu ısıtmıyor,osmaniye falke kombi petekler çalışmıyor,osmaniye falke kombi gürültü yapıyor,osmaniye falke klima servis,osmaniye falke klima servisi,osmaniye falke klima servisleri,osmaniye falke klima su akıtıyor,osmaniye falke klima soğutmuyor,osmaniye falke klima ısıtmıyor,osmaniye falke klima tamir servisi,osmaniye falke klima bakım servisi,osmaniye falke klima montaj servisi,osmaniye falke kazan servisi,osmaniye falke brülör servisi,osmaniye falke hidrofor servisi,osmaniye falke şofben servisi,osmaniye falke termosifon servisi,osmaniye falke çağrı merkezi,osmaniye falke teknik servis,osmaniye falke teknik servisi,osmaniye falke teknik servisleri,osmaniye falke yetkili servisi,osmaniye falke yetkili servis,osmaniye falke yetkili servisleri değildir
incirli falke servis,incirli falke servisi,incirli falke servisleri,incirli falke kombi servis,incirli falke kombi servisi,incirli falke kombi servisleri,incirli falke kombi tamir servisi,incirli falke kombi bakım servisi,incirli falke kombi su aktıyor,incirli falke kombi çalışmıyor,incirli falke kombi su eksiltiyor,incirli falke kombi ses yapıyor,incirli falke kombi su damlatıyor,incirli falke kombi arızaya geçiyor,incirli falke kombi sıcak su vermiyor,incirli falke kombi suyu ısıtmıyor,incirli falke kombi petekler çalışmıyor,incirli falke kombi gürültü yapıyor,incirli falke klima servis,incirli falke klima servisi,incirli falke klima servisleri,incirli falke klima su akıtıyor,incirli falke klima soğutmuyor,incirli falke klima ısıtmıyor,incirli falke klima tamir servisi,incirli falke klima bakım servisi,incirli falke klima montaj servisi,incirli falke kazan servisi,incirli falke brülör servisi,incirli falke hidrofor servisi,incirli falke şofben servisi,incirli falke termosifon servisi,incirli falke çağrı merkezi,incirli falke teknik servis,incirli falke teknik servisi,incirli falke teknik servisleri,incirli falke yetkili servisi,incirli falke yetkili servis,incirli falke yetkili servisleri değildir
zuhuratbaba falke servis,zuhuratbaba falke servisi,zuhuratbaba falke servisleri,zuhuratbaba falke kombi servis,zuhuratbaba falke kombi servisi,zuhuratbaba falke kombi servisleri,zuhuratbaba falke kombi tamir servisi,zuhuratbaba falke kombi bakım servisi,zuhuratbaba falke kombi su aktıyor,zuhuratbaba falke kombi çalışmıyor,zuhuratbaba falke kombi su eksiltiyor,zuhuratbaba falke kombi ses yapıyor,zuhuratbaba falke kombi su damlatıyor,zuhuratbaba falke kombi arızaya geçiyor,zuhuratbaba falke kombi sıcak su vermiyor,zuhuratbaba falke kombi suyu ısıtmıyor,zuhuratbaba falke kombi petekler çalışmıyor,zuhuratbaba falke kombi gürültü yapıyor,zuhuratbaba falke klima servis,zuhuratbaba falke klima servisi,zuhuratbaba falke klima servisleri,zuhuratbaba falke klima su akıtıyor,zuhuratbaba falke klima soğutmuyor,zuhuratbaba falke klima ısıtmıyor,zuhuratbaba falke klima tamir servisi,zuhuratbaba falke klima bakım servisi,zuhuratbaba falke klima montaj servisi,zuhuratbaba falke kazan servisi,zuhuratbaba falke brülör servisi,zuhuratbaba falke hidrofor servisi,zuhuratbaba falke şofben servisi,zuhuratbaba falke termosifon servisi,zuhuratbaba falke çağrı merkezi,zuhuratbaba falke teknik servis,zuhuratbaba falke teknik servisi,zuhuratbaba falke teknik servisleri,zuhuratbaba falke yetkili servisi,zuhuratbaba falke yetkili servis,zuhuratbaba falke yetkili servisleri değildir
basınköy falke servis,basınköy falke servisi,basınköy falke servisleri,basınköy falke kombi servis,basınköy falke kombi servisi,basınköy falke kombi servisleri,basınköy falke kombi tamir servisi,basınköy falke kombi bakım servisi,basınköy falke kombi su aktıyor,basınköy falke kombi çalışmıyor,basınköy falke kombi su eksiltiyor,basınköy falke kombi ses yapıyor,basınköy falke kombi su damlatıyor,basınköy falke kombi arızaya geçiyor,basınköy falke kombi sıcak su vermiyor,basınköy falke kombi suyu ısıtmıyor,basınköy falke kombi petekler çalışmıyor,basınköy falke kombi gürültü yapıyor,basınköy falke klima servis,basınköy falke klima servisi,basınköy falke klima servisleri,basınköy falke klima su akıtıyor,basınköy falke klima soğutmuyor,basınköy falke klima ısıtmıyor,basınköy falke klima tamir servisi,basınköy falke klima bakım servisi,basınköy falke klima montaj servisi,basınköy falke kazan servisi,basınköy falke brülör servisi,basınköy falke hidrofor servisi,basınköy falke şofben servisi,basınköy falke termosifon servisi,basınköy falke çağrı merkezi,basınköy falke teknik servis,basınköy falke teknik servisi,basınköy falke teknik servisleri,basınköy falke yetkili servisi,basınköy falke yetkili servis,basınköy falke yetkili servisleri değildir
şenlikköy falke servis,şenlikköy falke servisi,şenlikköy falke servisleri,şenlikköy falke kombi servis,şenlikköy falke kombi servisi,şenlikköy falke kombi servisleri,şenlikköy falke kombi tamir servisi,şenlikköy falke kombi bakım servisi,şenlikköy falke kombi su aktıyor,şenlikköy falke kombi çalışmıyor,şenlikköy falke kombi su eksiltiyor,şenlikköy falke kombi ses yapıyor,şenlikköy falke kombi su damlatıyor,şenlikköy falke kombi arızaya geçiyor,şenlikköy falke kombi sıcak su vermiyor,şenlikköy falke kombi suyu ısıtmıyor,şenlikköy falke kombi petekler çalışmıyor,şenlikköy falke kombi gürültü yapıyor,şenlikköy falke klima servis,şenlikköy falke klima servisi,şenlikköy falke klima servisleri,şenlikköy falke klima su akıtıyor,şenlikköy falke klima soğutmuyor,şenlikköy falke klima ısıtmıyor,şenlikköy falke klima tamir servisi,şenlikköy falke klima bakım servisi,şenlikköy falke klima montaj servisi,şenlikköy falke kazan servisi,şenlikköy falke brülör servisi,şenlikköy falke hidrofor servisi,şenlikköy falke şofben servisi,şenlikköy falke termosifon servisi,şenlikköy falke çağrı merkezi,şenlikköy falke teknik servis,şenlikköy falke teknik servisi,şenlikköy falke teknik servisleri,şenlikköy falke yetkili servisi,şenlikköy falke yetkili servis,şenlikköy falke yetkili servisleri değildir
falke kombi servisi uzmanlaşmış personel yapısı sayesinde satış sonrasında oluşan arızalarınızı yerinde ve 7/24 hizmet anlayışı ile problemsizce onarım işlemi yapmaktadır. Servis hizmetinde profesyönellik adına adeta çığır açmış firmamız onarım esnasında kombinizin tüm kompanentlerini kontrolünü gerçekleştirir ileride oluşa bilecek arızalarınız hakkında sizleri bilgi sahibi eder. İstanbulun tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetimiz mevcuttur. Servisimiz tarafından verilen hizmetler ve parça geğişimleri 1yıl servisimiz garantisi altındadır. Her türlü arıza durumunda çağrı merkezimizi 0532 176 61 52 numaralı telefondan arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer bir hususta falke kombinizin bakımıdır.

falke kombi bakımı kombinizin sağlıklı çalışa bilmesi siz müşterilerimize daha faydalı olabilmesi için çok önemlidir.

Kombi bakımında neler yapılır?

Kombinizin kasa kapağı açılarak görünen tüm tozlar temizlenir.
Kombiniz üzerinde bulunan yanma odası açılarak içerisinde bulunan tortu ve tozlar temizlenir.
Tesisatınız üzerinde bulunan tesisat filitresi sökülür ve temizlenir.
Cihazınızın genel çalışması kontrol edilerek siz müşterilerimize teslim edilir.
falke kombi servis bu işlemleri büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Çünki Firmamız kombi bakımınındaki en ufak ihmalin siz müşterilerimizi mağdur edeceğinin bilincindedir.

Servisimiz 7 gün 24 saat pazarlar dahil servis hizmeti sağlamaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için 0532 176 61 52 numarılı çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.

Ayrıca kombi montajı'da çok önemlidir.

Kombi montajını işin ehli alanında tecrübeli ve ustalaşmış personelimiz tarafından yaptıra bilirsiniz. Servisimiz igdaş prosedürlerine uygun montaj işlemi yapmaktadır. Montaj işleminde en önemli husus cihazınızın doğru yere ve doğru şekilde montaj edilmesidir. Bu yüzden montaj işlemi için profesyonel falke kombi servis den destek almalısınız.


Yorumlar - Yorum Yaz