Fraud Blocker
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100011305789508&notif_id=1707819495606830&notif_t=pymk_email&ref=notif
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05320120092
  • twitter.com/kombiservisi52
  • https://www.instagram.com/istanbulkombiservisim/

PAZAR GÜNÜ SERVİS HİZMETİ VERİLİR

 

Telefon İle Hemen Ara

Avcılar Falke Servisi

    Avcılar Falke servisi


Avcılar Falke servisi avcılar Falke kombi servisi 444 54 15

Avcılar Falke Servisi olarak Avcılarda bulunan firmamız eğitimli ve deneyimli teknik personelimiz ile  montaj arıza ve bakımlarda 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.

FALKE Servisi Olarak Kuruluşumuzdan Bu Güne Birçok İlke İmza Atmayı Başardık. FALKE Özel Servisliğinde Siz Değerli Mişterilerimizin Sürekli Yaşadığı Servis Çağrıyoruz Ama Gelmiyorlar Sıkıntısınıda Ortadan Tamamiyle Kaldırmış Bulunmaktayız. Sizlerden Aldığımız Öz Güven Sayesinde Daha Bir Çok İlke İmza Atmayı Arzuluyoruz. İsmimiz Garantiniz Olsun.

Kuruluşumuzdan Bu Yana Siz Değerli Müşterilerimize FALKE Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Sizlerden Aldığımız Güven Sayesinde Servis Yelpazemizi Genişleterek Her Geçen Gün Bir Adım Daha İleri Gitmekteyiz. Her Geçen Gün Kendimizi Yenilemekten Bıkmadan Sektörümüzde En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz. FALKE Servisi Olarak Bize Duyduğunuz Güven İçin Sizlere Sonsuz Teşekkür Ediyoruz.

FALKE Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil FALKE Servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çözüm Merkezi’ne telefondan ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz. Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. FALKE Servisi Karşılaştığınız teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. Servis organizasyon bölümü ; Servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar

FALKE Markalı Ürünlerinizin Standart Garantisi Bildiğiniz Gibi 3 Yıldır. Bu Süreyi Belli Bir Ücret Karşılığında 5-6 Veya 7 Yıla Uzatabilirsiniz. Beyaz Eşyalarınızın Bakımı Temizliği Ve Dış Etkenlerden Korunması İçin Firmamız Tarafından Geliştirilen Profesyonel Ürünler Teknik Servisimizde Tüketicilerimize Sunulmaktadır. Beyaz Eşyalarınızı Daha Verimli Ve Uzun Ömürlü Kullanmak İçin Teknik Servisimizden Servis Talep Edebilir. Teknisyen Arkadaşlardan Yardım İstiyebilirsiniz. Bu Yazıda Adı Geçen Merka Ve Logolar İlgili Firmaya Aittir. Çağrı Teknik Servis Olarak FALKE Markasının Özel Servislik Hizmetini Vermekteyiz.

FALKE Marka Ürünlerde Genelde Ortaya Çıkan Problemler Şunlardır.

FALKE Klima Soğutmuyor, FALKE klima Montaj Servisi, FALKE Klima Bakım Servisi, FALKE Kombi Bakım Servisi, FALKE Kombi Sıcak Su Gelmiyor. FALKE Kombi Çalışmıyor, Kombi Petekler Isınmıyor,

Sizlerinde Evlerinizde Kullandığınız FALKE Marka Klima, Kombi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Gibi Beyazeşyalarınızda Buna Benzer Sorunlarla Karşılaşıyorsanız Bizleri Arayıp Arıza Kaydı Yaptırabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAKLARIMIZDIR

FALKE servisi müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

TECRÜBELİYİZ

Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber FALKE servisinde uzun yıllar tecrübe kazanmış çekirdek bir kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

YENİLİKÇİYİZ

Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş, bizim için ayrı bir heyFALKEn ve değerdir.

KONUMUZDA UZMANIZ

FALKE servisi ile ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır, kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İŞİMİZİ YAPMAK BİR ZEVKTİR

İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. servisimiz markalardan bağımsız özel servistir Arızalar huzurunuzu kaçırmasın, Bir telefonla servisimiz yanınızda.


gümüşpala falke servis,gümüşpala falke servisi,gümüşpala falke servisleri,gümüşpala falke kombi servis,gümüşpala falke kombi servisi,gümüşpala falke kombi servisleri,gümüşpala falke kombi tamir servisi,gümüşpala falke kombi bakım servisi,gümüşpala falke kombi su aktıyor,gümüşpala falke kombi çalışmıyor,gümüşpala falke kombi su eksiltiyor,gümüşpala falke kombi ses yapıyor,gümüşpala falke kombi su damlatıyor,gümüşpala falke kombi arızaya geçiyor,gümüşpala falke kombi sıcak su vermiyor,gümüşpala falke kombi suyu ısıtmıyor,gümüşpala falke kombi petekler çalışmıyor,gümüşpala falke kombi gürültü yapıyor,gümüşpala falke klima servis,gümüşpala falke klima servisi,gümüşpala falke klima servisleri,gümüşpala falke klima su akıtıyor,gümüşpala falke klima soğutmuyor,gümüşpala falke klima ısıtmıyor,gümüşpala falke klima tamir servisi,gümüşpala falke klima bakım servisi,gümüşpala falke klima montaj servisi,gümüşpala falke kazan servisi,gümüşpala falke brülör servisi,gümüşpala falke hidrofor servisi,gümüşpala falke şofben servisi,gümüşpala falke termosifon servisi,gümüşpala falke çağrı merkezi,gümüşpala falke teknik servis,gümüşpala falke teknik servisi,gümüşpala falke teknik servisleri,gümüşpala falke yetkili servisi,gümüşpala falke yetkili servis,gümüşpala falke yetkili servisleri değildir
ambarlı falke servis,ambarlı falke servisi,ambarlı falke servisleri,ambarlı falke kombi servis,ambarlı falke kombi servisi,ambarlı falke kombi servisleri,ambarlı falke kombi tamir servisi,ambarlı falke kombi bakım servisi,ambarlı falke kombi su aktıyor,ambarlı falke kombi çalışmıyor,ambarlı falke kombi su eksiltiyor,ambarlı falke kombi ses yapıyor,ambarlı falke kombi su damlatıyor,ambarlı falke kombi arızaya geçiyor,ambarlı falke kombi sıcak su vermiyor,ambarlı falke kombi suyu ısıtmıyor,ambarlı falke kombi petekler çalışmıyor,ambarlı falke kombi gürültü yapıyor,ambarlı falke klima servis,ambarlı falke klima servisi,ambarlı falke klima servisleri,ambarlı falke klima su akıtıyor,ambarlı falke klima soğutmuyor,ambarlı falke klima ısıtmıyor,ambarlı falke klima tamir servisi,ambarlı falke klima bakım servisi,ambarlı falke klima montaj servisi,ambarlı falke kazan servisi,ambarlı falke brülör servisi,ambarlı falke hidrofor servisi,ambarlı falke şofben servisi,ambarlı falke termosifon servisi,ambarlı falke çağrı merkezi,ambarlı falke teknik servis,ambarlı falke teknik servisi,ambarlı falke teknik servisleri,ambarlı falke yetkili servisi,ambarlı falke yetkili servis,ambarlı falke yetkili servisleri değildir
denizköşkler falke servis,denizköşkler falke servisi,denizköşkler falke servisleri,denizköşkler falke kombi servis,denizköşkler falke kombi servisi,denizköşkler falke kombi servisleri,denizköşkler falke kombi tamir servisi,denizköşkler falke kombi bakım servisi,denizköşkler falke kombi su aktıyor,denizköşkler falke kombi çalışmıyor,denizköşkler falke kombi su eksiltiyor,denizköşkler falke kombi ses yapıyor,denizköşkler falke kombi su damlatıyor,denizköşkler falke kombi arızaya geçiyor,denizköşkler falke kombi sıcak su vermiyor,denizköşkler falke kombi suyu ısıtmıyor,denizköşkler falke kombi petekler çalışmıyor,denizköşkler falke kombi gürültü yapıyor,denizköşkler falke klima servis,denizköşkler falke klima servisi,denizköşkler falke klima servisleri,denizköşkler falke klima su akıtıyor,denizköşkler falke klima soğutmuyor,denizköşkler falke klima ısıtmıyor,denizköşkler falke klima tamir servisi,denizköşkler falke klima bakım servisi,denizköşkler falke klima montaj servisi,denizköşkler falke kazan servisi,denizköşkler falke brülör servisi,denizköşkler falke hidrofor servisi,denizköşkler falke şofben servisi,denizköşkler falke termosifon servisi,denizköşkler falke çağrı merkezi,denizköşkler falke teknik servis,denizköşkler falke teknik servisi,denizköşkler falke teknik servisleri,denizköşkler falke yetkili servisi,denizköşkler falke yetkili servis,denizköşkler falke yetkili servisleri değildir
firüzköy falke servis,firüzköy falke servisi,firüzköy falke servisleri,firüzköy falke kombi servis,firüzköy falke kombi servisi,firüzköy falke kombi servisleri,firüzköy falke kombi tamir servisi,firüzköy falke kombi bakım servisi,firüzköy falke kombi su aktıyor,firüzköy falke kombi çalışmıyor,firüzköy falke kombi su eksiltiyor,firüzköy falke kombi ses yapıyor,firüzköy falke kombi su damlatıyor,firüzköy falke kombi arızaya geçiyor,firüzköy falke kombi sıcak su vermiyor,firüzköy falke kombi suyu ısıtmıyor,firüzköy falke kombi petekler çalışmıyor,firüzköy falke kombi gürültü yapıyor,firüzköy falke klima servis,firüzköy falke klima servisi,firüzköy falke klima servisleri,firüzköy falke klima su akıtıyor,firüzköy falke klima soğutmuyor,firüzköy falke klima ısıtmıyor,firüzköy falke klima tamir servisi,firüzköy falke klima bakım servisi,firüzköy falke klima montaj servisi,firüzköy falke kazan servisi,firüzköy falke brülör servisi,firüzköy falke hidrofor servisi,firüzköy falke şofben servisi,firüzköy falke termosifon servisi,firüzköy falke çağrı merkezi,firüzköy falke teknik servis,firüzköy falke teknik servisi,firüzköy falke teknik servisleri,firüzköy falke yetkili servisi,firüzköy falke yetkili servis,firüzköy falke yetkili servisleri değildir parseller falke servis,parseller falke servisi,parseller falke servisleri,parseller falke kombi servis,parseller falke kombi servisi,parseller falke kombi servisleri,parseller falke kombi tamir servisi,parseller falke kombi bakım servisi,parseller falke kombi su aktıyor,parseller falke kombi çalışmıyor,parseller falke kombi su eksiltiyor,parseller falke kombi ses yapıyor,parseller falke kombi su damlatıyor,parseller falke kombi arızaya geçiyor,parseller falke kombi sıcak su vermiyor,parseller falke kombi suyu ısıtmıyor,parseller falke kombi petekler çalışmıyor,parseller falke kombi gürültü yapıyor,parseller falke klima servis,parseller falke klima servisi,parseller falke klima servisleri,parseller falke klima su akıtıyor,parseller falke klima soğutmuyor,parseller falke klima ısıtmıyor,parseller falke klima tamir servisi,parseller falke klima bakım servisi,parseller falke klima montaj servisi,parseller falke kazan servisi,parseller falke brülör servisi,parseller falke hidrofor servisi,parseller falke şofben servisi,parseller falke termosifon servisi,parseller falke çağrı merkezi,parseller falke teknik servis,parseller falke teknik servisi,parseller falke teknik servisleri,parseller falke yetkili servisi,parseller falke yetkili servis,parseller falke yetkili servisleri değildir
falke kombi servisi uzmanlaşmış personel yapısı sayesinde satış sonrasında oluşan arızalarınızı yerinde ve 7/24 hizmet anlayışı ile problemsizce onarım işlemi yapmaktadır. Servis hizmetinde profesyönellik adına adeta çığır açmış firmamız onarım esnasında kombinizin tüm kompanentlerini kontrolünü gerçekleştirir ileride oluşa bilecek arızalarınız hakkında sizleri bilgi sahibi eder. İstanbulun tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetimiz mevcuttur. Servisimiz tarafından verilen hizmetler ve parça geğişimleri 1yıl servisimiz garantisi altındadır. Her türlü arıza durumunda çağrı merkezimizi 444 54 15 numaralı telefondan arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer bir hususta falke kombinizin bakımıdır.

falke kombi bakımı kombinizin sağlıklı çalışa bilmesi siz müşterilerimize daha faydalı olabilmesi için çok önemlidir.

Kombi bakımında neler yapılır?

Kombinizin kasa kapağı açılarak görünen tüm tozlar temizlenir.
Kombiniz üzerinde bulunan yanma odası açılarak içerisinde bulunan tortu ve tozlar temizlenir.
Tesisatınız üzerinde bulunan tesisat filitresi sökülür ve temizlenir.
Cihazınızın genel çalışması kontrol edilerek siz müşterilerimize teslim edilir.
falke kombi servis bu işlemleri büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Çünki Firmamız kombi bakımınındaki en ufak ihmalin siz müşterilerimizi mağdur edeceğinin bilincindedir.

Servisimiz 7 gün 24 saat pazarlar dahil servis hizmeti sağlamaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için 444 54 15 numarılı çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.

Ayrıca kombi montajı'da çok önemlidir.

Kombi montajını işin ehli alanında tecrübeli ve ustalaşmış personelimiz tarafından yaptıra bilirsiniz. Servisimiz igdaş prosedürlerine uygun montaj işlemi yapmaktadır. Montaj işleminde en önemli husus cihazınızın doğru yere ve doğru şekilde montaj edilmesidir. Bu yüzden montaj işlemi için profesyonel falke kombi servis den destek almalısınız.


Yorumlar - Yorum Yaz