• https://www.facebook.com/kombiservisarizabkim/
  • twitter.com/kombiservisi52

           WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

     

 

HEMEN ARA  +0532 0120092

 

Esenler Buderus ServisiEsenler Buderus Servisi 444 5 415

Esenler Buderus servisi olarak Esenr'de bulunan firmamız eğitimli ve deneyimli teknik personelimiz ile  montaj arıza ve bakımlarda 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.

BUDERUS Servisi Olarak Kuruluşumuzdan Bu Güne Birçok İlke İmza Atmayı Başardık. BUDERUS Özel Servisliğinde Siz Değerli Mişterilerimizin Sürekli Yaşadığı Servis Çağrıyoruz Ama Gelmiyorlar Sıkıntısınıda Ortadan Tamamiyle Kaldırmış Bulunmaktayız. Sizlerden Aldığımız Öz Güven Sayesinde Daha Bir Çok İlke İmza Atmayı Arzuluyoruz. İsmimiz Garantiniz Olsun.

Kuruluşumuzdan Bu Yana Siz Değerli Müşterilerimize BUDERUS Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Sizlerden Aldığımız Güven Sayesinde Servis Yelpazemizi Genişleterek Her Geçen Gün Bir Adım Daha İleri Gitmekteyiz. Her Geçen Gün Kendimizi Yenilemekten Bıkmadan Sektörümüzde En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz. BUDERUS Servisi Olarak Bize Duyduğunuz Güven İçin Sizlere Sonsuz Teşekkür Ediyoruz.

BUDERUS Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil BUDERUS Servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çözüm Merkezi’ne telefondan ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz. Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. BUDERUS Servisi Karşılaştığınız teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. Servis organizasyon bölümü ; Servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar

BUDERUS Markalı Ürünlerinizin Standart Garantisi Bildiğiniz Gibi 3 Yıldır. Bu Süreyi Belli Bir Ücret Karşılığında 5-6 Veya 7 Yıla Uzatabilirsiniz. Beyaz Eşyalarınızın Bakımı Temizliği Ve Dış Etkenlerden Korunması İçin Firmamız Tarafından Geliştirilen Profesyonel Ürünler Teknik Servisimizde Tüketicilerimize Sunulmaktadır. Beyaz Eşyalarınızı Daha Verimli Ve Uzun Ömürlü Kullanmak İçin Teknik Servisimizden Servis Talep Edebilir. Teknisyen Arkadaşlardan Yardım İstiyebilirsiniz. Bu Yazıda Adı Geçen Merka Ve Logolar İlgili Firmaya Aittir. Çağrı Teknik Servis Olarak BUDERUS Markasının Özel Servislik Hizmetini Vermekteyiz.

BUDERUS Marka Ürünlerde Genelde Ortaya Çıkan Problemler Şunlardır.

BUDERUS Klima Soğutmuyor, BUDERUS klima Montaj Servisi, BUDERUS Klima Bakım Servisi, BUDERUS Kombi Bakım Servisi, BUDERUS Kombi Sıcak Su Gelmiyor. BUDERUS Kombi Çalışmıyor, Kombi Petekler Isınmıyor,

Sizlerinde Evlerinizde Kullandığınız BUDERUS Marka Klima, Kombi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Gibi Beyazeşyalarınızda Buna Benzer Sorunlarla Karşılaşıyorsanız Bizleri Arayıp Arıza Kaydı Yaptırabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAKLARIMIZDIR

BUDERUS servisi müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

TECRÜBELİYİZ

Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber BUDERUS servisinde uzun yıllar tecrübe kazanmış çekirdek bir kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

YENİLİKÇİYİZ

Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş, bizim için ayrı bir heyBUDERUSn ve değerdir.

KONUMUZDA UZMANIZ

BUDERUS servisi ile ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır, kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İŞİMİZİ YAPMAK BİR ZEVKTİR

İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. servisimiz markalardan bağımsız özel servistir Arızalar huzurunuzu kaçırmasın, Bir telefonla servisimiz yanınızda.

esenler buderus servis,esenler buderus servisi,esenler buderus servisleri,esenler buderus kombi servis,esenler buderus kombi servisi,esenler buderus kombi servisleri,esenler buderus kombi tamir servisi,esenler buderus kombi bakım servisi,esenler buderus kombi su aktıyor,esenler buderus kombi çalışmıyor,esenler buderus kombi su eksiltiyor,esenler buderus kombi ses yapıyor,esenler buderus kombi su damlatıyor,esenler buderus kombi arızaya geçiyor,esenler buderus kombi sıcak su vermiyor,esenler buderus kombi suyu ısıtmıyor,esenler buderus kombi petekler çalışmıyor,esenler buderus kombi gürültü yapıyor,esenler buderus klima servis,esenler buderus klima servisi,esenler buderus klima servisleri,esenler buderus klima su akıtıyor,esenler buderus klima soğutmuyor,esenler buderus klima ısıtmıyor,esenler buderus klima tamir servisi,esenler buderus klima bakım servisi,esenler buderus klima montaj servisi,esenler buderus kazan servisi,esenler buderus brülör servisi,esenler buderus hidrofor servisi,esenler buderus şofben servisi,esenler buderus termosifon servisi,esenler buderus çağrı merkezi,esenler buderus teknik servis,esenler buderus teknik servisi,esenler buderus teknik servisleri,esenler buderus yetkili servisi,esenler buderus yetkili servis,esenler buderus yetkili servisleri değildir
karabayır buderus servis,karabayır buderus servisi,karabayır buderus servisleri,karabayır buderus kombi servis,karabayır buderus kombi servisi,karabayır buderus kombi servisleri,karabayır buderus kombi tamir servisi,karabayır buderus kombi bakım servisi,karabayır buderus kombi su aktıyor,karabayır buderus kombi çalışmıyor,karabayır buderus kombi su eksiltiyor,karabayır buderus kombi ses yapıyor,karabayır buderus kombi su damlatıyor,karabayır buderus kombi arızaya geçiyor,karabayır buderus kombi sıcak su vermiyor,karabayır buderus kombi suyu ısıtmıyor,karabayır buderus kombi petekler çalışmıyor,karabayır buderus kombi gürültü yapıyor,karabayır buderus klima servis,karabayır buderus klima servisi,karabayır buderus klima servisleri,karabayır buderus klima su akıtıyor,karabayır buderus klima soğutmuyor,karabayır buderus klima ısıtmıyor,karabayır buderus klima tamir servisi,karabayır buderus klima bakım servisi,karabayır buderus klima montaj servisi,karabayır buderus kazan servisi,karabayır buderus brülör servisi,karabayır buderus hidrofor servisi,karabayır buderus şofben servisi,karabayır buderus termosifon servisi,karabayır buderus çağrı merkezi,karabayır buderus teknik servis,karabayır buderus teknik servisi,karabayır buderus teknik servisleri,karabayır buderus yetkili servisi,karabayır buderus yetkili servis,karabayır buderus yetkili servisleri değildir
üçyüzlü buderus servis,üçyüzlü buderus servisi,üçyüzlü buderus servisleri,üçyüzlü buderus kombi servis,üçyüzlü buderus kombi servisi,üçyüzlü buderus kombi servisleri,üçyüzlü buderus kombi tamir servisi,üçyüzlü buderus kombi bakım servisi,üçyüzlü buderus kombi su aktıyor,üçyüzlü buderus kombi çalışmıyor,üçyüzlü buderus kombi su eksiltiyor,üçyüzlü buderus kombi ses yapıyor,üçyüzlü buderus kombi su damlatıyor,üçyüzlü buderus kombi arızaya geçiyor,üçyüzlü buderus kombi sıcak su vermiyor,üçyüzlü buderus kombi suyu ısıtmıyor,üçyüzlü buderus kombi petekler çalışmıyor,üçyüzlü buderus kombi gürültü yapıyor,üçyüzlü buderus klima servis,üçyüzlü buderus klima servisi,üçyüzlü buderus klima servisleri,üçyüzlü buderus klima su akıtıyor,üçyüzlü buderus klima soğutmuyor,üçyüzlü buderus klima ısıtmıyor,üçyüzlü buderus klima tamir servisi,üçyüzlü buderus klima bakım servisi,üçyüzlü buderus klima montaj servisi,üçyüzlü buderus kazan servisi,üçyüzlü buderus brülör servisi,üçyüzlü buderus hidrofor servisi,üçyüzlü buderus şofben servisi,üçyüzlü buderus termosifon servisi,üçyüzlü buderus çağrı merkezi,üçyüzlü buderus teknik servis,üçyüzlü buderus teknik servisi,üçyüzlü buderus teknik servisleri,üçyüzlü buderus yetkili servisi,üçyüzlü buderus yetkili servis,üçyüzlü buderus yetkili servisleri değildir
buderus kombi servisi uzmanlaşmış personel yapısı sayesinde satış sonrasında oluşan arızalarınızı yerinde ve 7/24 hizmet anlayışı ile problemsizce onarım işlemi yapmaktadır. Servis hizmetinde profesyönellik adına adeta çığır açmış firmamız onarım esnasında kombinizin tüm kompanentlerini kontrolünü gerçekleştirir ileride oluşa bilecek arızalarınız hakkında sizleri bilgi sahibi eder. İstanbulun tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetimiz mevcuttur. Servisimiz tarafından verilen hizmetler ve parça geğişimleri 1yıl servisimiz garantisi altındadır. Her türlü arıza durumunda çağrı merkezimizi 444 54 15 numaralı telefondan arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer bir hususta buderus kombinizin bakımıdır.

buderus kombi bakımı kombinizin sağlıklı çalışa bilmesi siz müşterilerimize daha faydalı olabilmesi için çok önemlidir.

Kombi bakımında neler yapılır?

Kombinizin kasa kapağı açılarak görünen tüm tozlar temizlenir.
Kombiniz üzerinde bulunan yanma odası açılarak içerisinde bulunan tortu ve tozlar temizlenir.
Tesisatınız üzerinde bulunan tesisat filitresi sökülür ve temizlenir.
Cihazınızın genel çalışması kontrol edilerek siz müşterilerimize teslim edilir.
buderus kombi servis bu işlemleri büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Çünki Firmamız kombi bakımınındaki en ufak ihmalin siz müşterilerimizi mağdur edeceğinin bilincindedir.

Servisimiz 7 gün 24 saat pazarlar dahil servis hizmeti sağlamaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için 444 54 15 numarılı çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.

Ayrıca kombi montajı'da çok önemlidir.

Kombi montajını işin ehli alanında tecrübeli ve ustalaşmış personelimiz tarafından yaptıra bilirsiniz. Servisimiz igdaş prosedürlerine uygun montaj işlemi yapmaktadır. Montaj işleminde en önemli husus cihazınızın doğru yere ve doğru şekilde montaj edilmesidir. Bu yüzden montaj işlemi için profesyonel buderus kombi servis den destek almalısınız.


Yorumlar - Yorum Yaz